MHP'li Şahin'den 'Urla' yorumu

Dün gece saatlerinde savcılık sorgusunun ardından FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz'a ilişkin, MHP İl Başkanı Veysel Şahin'den açıklama geldi. Şahin; "Bilgim olmadan kimsenin günahını da almak istemem." dedi

MHP'li Şahin'den 'Urla' yorumu

CANSU TEMİR AKSU / BEN TV -

Yerel seçimlerde CHP’den Urla Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan İbrahim Burak Oğuz’un dün gece FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanmasının yankıları sürüyor. Dün gece açıklamada bulunan CHP İzmir İl Başkanı'nın ardından, 31 Mart seçimlerinde rakip oldukları Cumhur İttifakı kanadından da ilk yorum geldi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın Aydın, Muğla ve Denizli programlarına eşlik etmek için Aydın'a giden MHP İl Başkanı Veysel Şahin, Urla Belediye Başkanı Oğuz'un tutuklanmasına ilişikin, henüz konuşmanın erken olduğunu ifade etti.

"KİMSENİN GÜNAHINI ALMAK İSTEMEM"

Şahin; "FETÖ ülkemiz için büyük bir tehlike. Aynı gün Hablemitoğlu'nun katili de yakalandı. Getiriliyor. Urla, hukuka aks etmişi bir konu. Bir netleşsin, bilgim olmadan kimsenin günahını da almak istemem." ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER