MHP'li Şahin'den sert açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Veysel Şahin yazılı açıklama yaparak İYİ Parti’ye sert sözlerle yüklendi.

MHP'li Şahin'den sert açıklama

MHP İl Başkanı Şahin, “Geçmişte bağlılıklarını bildirip bugün karalamaya kalktıkları iradeye alçakça saldıranlar” ifadelerini kullanırken, CHP ile sandıkta yapılan ittifakı da “Siz utanç mı arıyorsunuz? Siz yancı mı arıyorsunuz?” sözleriyle eleştirdi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'a yaptığı yazılı açıklamada sert ifadeler kullandı.

Şahin, "Davasına, Partisine ve Ülküsüne yürekten bağlı olan Türk Milliyetçileri de Başbuğunun izinde, liderinin emrinde geçmişte onlara karşı nasıl soylu bir mücadele verdiyse bugün de aynı mücadeleyi verme azim ve kararlılığını taşımaktadır! Şimdi bulunduğu yerin utancıyla afallayan ve de ne yapacağını bilmeyen döneklerin hezeyanlarıyla konuşanlara sesleniyorum" sözleriyle eleştirdi.

İŞTE O AÇIKLAMA

"Tarih şahittir ki, Türk Milletinin son elli yıllında yaşadığı bütün sıkıntılı dönemlerde Türk Milliyetçilerinin inanç hareketi olan Milliyetçi Hareket Partisi gereğini yapmış ve üzerine düşen sorumlulukları mensuplarının canları pahasına yerine getirmiştir.'

Milliyetçi Hareket Partisi, bağlı bulunduğu Türk Milliyetçiliği fikri ve İmanı ölçüsünde yeryüzünde emsali görülmemiş bir mücadele silsilesinin asil kalesi olmuştur'denilerek' Milliyetçi Hareket Partisi ve mensupları verdiği şehitlerle, zindanları parçalayan iradesiyle, mahrumiyetlere ve mağduriyetlere karşı yükselttiği Türklük Bayrağı ile hiç şüphesiz Cumhuriyet tarihimizin en önemli kurumudur. Merhum Liderimiz Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in kurduğu, Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin yaşattığı ve sonsuzluğa taşınan bu kutlu hareket dün olduğu gibi bugün de bazı cahillerin, sapkınların, ihanet şebekelerinin ve Türklük düşmanlarının hedefi haline gelmiştir.'ifadelerini kullandı.

İradesini ve aklını FETÖ’ye ve PKK’ya satan bu mihraklar şunu bilmelidirler ki; “Başbuğ Alparslan Türkeş nasıl onların karşısında olduysa bugün de Lider Devlet Bahçeli onların karşısındadır!

Davasına, Partisine ve Ülküsüne yürekten bağlı olan Türk Milliyetçileri de Başbuğunun izinde, liderinin emrinde geçmişte onlara karşı nasıl soylu bir mücadele verdiyse bugün de aynı mücadeleyi verme azim ve kararlılığını taşımaktadır! Şimdi bulunduğu yerin utancıyla afallayan ve de ne yapacağını bilmeyen döneklerin hezeyanlarıyla konuşanlara sesleniyorum;

Şunu biliniz ki;  Daha dün öpmek için sıra beklediğiniz el lider Devlet Bahçeli’nin elidir! Yazılı metinlerle biyat ettiğiniz lider yine o Devlet Bahçeli Beyefendidir! Türk Düşmanlarının planlarını tüm zemin ve şartlarda bozan yine o Lider Devlet Bahçeli’nin iradesidir!

Dün Başbuğ Türkeş 'Türk Devleti’nin Bekası' için hangi koalisyonlara, kanun ve hükümetlere destek verdiyse, bugün de Lider Devlet Bahçeli yine 'Türklüğün Bekası' için mücadele vermekte ve gereğini yapmaktadır."

YORUM EKLE

banner47