MHP'li Karataş’tan İzmir’e 'Bahçeli' daveti!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Pazar günü İzmir’de olacak. Bahçeli İzmir eski Fuar Alanı 3 No’lu Holde saat 15.00’de yapılacak Bölge İstişare Toplantısına katılacak. İl Başkanı Karataş İzmirlileri toplantıya davet etti

MHP'li Karataş’tan İzmir’e 'Bahçeli' daveti!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İzmir programı netleşti. Ankara’dan sabah saatlerinde karayoluyla İzmir’e hareket edecek olan Bahçeli’yi, Bornova Belkahve mevkiinde kalabalık partili grubu karşılayacak. Bahçeli İzmir eski Fuar Alanı 3 No’lu Holde saat 15.00’de yapılacak Bölge İstişare Toplantısına katılarak burada kürsüye çıkacak.

"HEYECANLA BEKLİYORUZ"

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin her zaman olduğu gibi İzmir’de coşkuyla ve heyecanla karşılanacağını belirten MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, “Hareketin Lideri, Türkiye ve Türk Milleti sevdalısı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi sabırla ve heyecanla bekliyoruz. Lider Devlet Bahçeli’yi partililerimiz kadar İzmirli vatandaşlarımızda bekliyor. Bizde kıymetli İzmirli hemşehrilerimizi eski fuar alanı-Kültürpark 3 numaralı holde gerçekleştireceğimiz Bölge İstişare Toplantısına bekliyoruz” dedi.

"HAZIRLIKLAR TAMAM"

İzmir merkez ve ilçelerinde Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli’nin geleceğinin duyurulduğu ve gerekli tüm hazırlıkların tamamlandığını sözlerine ekleyen MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, “Genel Başkanımızı kalabalık teşkilat grubuyla birlikte Belkahve Mevkiinde karşılayacağız. Liderimiz karşılamanın ardından saat 15.00’de eski Fuar alanı 3 numaralı holde gerçekleştireceğimiz İzmir Bölge İstişare toplantısına katılacak. Milliyetçi Hareket Partisi mensupları, Partimize gönül verenler ve İzmirli hemşehrilerimizin geniş katılım sağlayacağı toplantıda Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, kıymetli İzmirlilere ve Türk Milletine seslenecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER