MHP'li Karataş'tan teşkilata teşekkürler

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, Ramazan boyunca seçim çalışmalarında emeği geçen parti teşkilatlarına, düzenlenen bayramlaşma töreninde teşekkür etti.

MHP'li Karataş'tan teşkilata teşekkürler

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi İzmir'de görkemli bir kalabalıkla ağırlayan, bu hafta da bayramlaşma töreninde partililerle buluşan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. 

"ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ"

Kısa bir açıklama yapan Karataş, tüm yorgunlukların 24 Haziran günü Türk Milleti'nin kararıyla sevince ve huzura döneceğini belirterek "Siyasi ilkesizlik ve siyasi ahlaksızlığın had safhada olduğu bir dönemde parti teşkilatlarımız ve Milletvekili adaylarımız Ramazan ayında İzmirli hemşehrilerimizle iftar sofralarında buluştu, kavuştu. İnsanımıza; Türkiye'nin varlığına bütünlüğüne kast edenlere en güzel yanıtın Cumhur İttifakıyla verileceğini hassasiyetle anlattı. Teşkilatlarımız, çalışma arkadaşlarımız ve Milletvekili adaylarımız çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Ramazan ayı boyunca sahura kadar süren çalışmalar nedeniyle geç başlayan programlarımız, artık sabah erken saatlerde başlıyor, dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

"SON ANA KADAR"

İzmirli hemşehrilerimize her zaman her yerde sadece gerçekleri anlattıklarını sözlerine ekleyen Karataş, açıklamasını şu sözlerle tamamladı; "Son güne son ana kadar Türkiye'nin güvenli geleceğinin Cumhur İttifakı'nda buluşmak olduğunu anlatacağız. Hain eller, karanlık planlar Türkiye'nin üzerinde dolaşırken biz Türk Milleti sevdalıları gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya ve anlatmaya da devam edeceğiz. Ne mutlu Türküm diyene."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER