MHP'li kadınlardan farkındalık etkinliği

Son dönemde çocuklara yönelik istismar ve şiddet olaylarının artmasına ilişkin olarak İzmir'de MHP'li kadınlar harekete geçti. MHP'li kadınlar farkındalık etkinliği düzenledi.

MHP'li kadınlardan farkındalık etkinliği

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Kadın Kolları ve ilçe kadın kolları olarak son zamanlarda artan ve toplumsal travma yaşamamıza neden olan çocuk istismarı ve cinayetlerine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amaçlı Üçyol Hürriyet parkında etkinlik düzenledi.

Parkta bulunan çocuklarla sohbet ederek, onlarla şakalaşarak ve balonlar, rüzgar gülleri ile pamuk şekerler dağıtarak miniklerin dünyalarına misafir oldular.

"ÇOCUKLARIMIZIN ZARAR GÖRMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ"

Bu konu hakkında açıklamalarda bulunan MHP İzmir Kadın Kolları İl başkanı Fatma Bakır; “Çocuklarımız bizim emanetlerimiz, geleceğimiz ve en değerli hazinemizdir. Onları korumak bizim öncelikli görevimizdir. Bu görevin ihmal edilmesine ve çocuklarımızın zarar görmesine izin vermeyeceğiz. Biz MHP olarak, çocuklarımızın korunması, esenliği ve layık oldukları yüksek standartlardaki fırsatlardan yararlanarak yetiştirilmeleri için etkin bir şekilde çalışacağız. Bugün de bu konuya farkındalık yaratmak için küçük dostlarımıza misafir olduk. Dünya’ya bir çocuğun gözünden bakmak ve birbirinden farklı olmayan masumiyetlerin yüzlerindeki mutluluğa, gözlerinde ışıltıya şahit olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Böylesine muhteşem bir atmosferin oluşumunda emeği geçen il kadın kolları yöneticilerim ve ilçe kadın kolları başkanlarıma canı gönülden teşekkür ederim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER