MHP İzmir İl Başkanı Şahin'den flaş açıklamalar

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, gazete temsilcileriyle iftarda bir araya geldi. Yemek sonrası soruları cevaplayan Şahin, İstanbul'daki seçime MHP İzmir'in çıkarma yapacağını söyledi. Şahin, "Seçime Avrupa, ABD, CHP, HDP, PKK ilgi gösteriyor. İzmir'den niçin ilgi göstermiyoruz dedik. 30 ilçe başkanımız 80 il yönetim kurulu üyemiz ve 100 partili avukatımızla İstanbul'a gideceğiz." dedi. 

MHP İzmir İl Başkanı Şahin'den flaş açıklamalar

Tunç Soyer'i ziyaret edip etmeyeceği sorulan Şahin, "Nezaket ziyaretini bilmiyorum ama İzmir'i ilgilendiren konular hakkında görüşürüz." dedi. 

"Cem Yılmaz'a para da vermem izlemem de"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Cem Yılmaz hakkındaki açıklaması sorulan Şahin, "Filmlerini izledim hiçbir şey anlamadım. Cem Yılmaz'a para da vermem gitmem de. Afrin'e giden sanatçılara yalaka dediler. Peki bunlar da Ekrem İmamoğlu'nun yalakası değil mi?" dedi. 

"O sloganı atana hoşt derim hoşt!"
"Her şey güzel olacak" sloganı üstünden de çarpıcı bir eleştiri yapan Şahin, "Hasan Tahsin anmasında bugün biri her şey güzel olacak diye bağırdı. Mecbur muyum ben senin sloganını söylemeye? Bakın bu bir mahalle baskısıdır. Ben de herkesin duyabileceği şekilde hoşt dedim. Hoşt dedim hoşt!" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER