banner51

Kocaoğlu, İnce için sahalara iniyor

Cumhuriyet Halk Partisi'nin(CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin hafta sonu Denizli ve Manisa’da yapacağı mitinglere Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu da katılacak

Kocaoğlu, İnce için sahalara iniyor

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak erken seçim öncesi gün sayarken, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce de çalışmalarına mitinglerle tam gaz devam ediyor.

CHP’de İnce’nin belediye başkanlarıyla bir araya geldiği zirvede oluşturulan koordinasyon kurulunda görev alan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da partisinin Cumhurbaşkanı adayı için bu hafta sonu sahaya inecek.

KOCAOĞLU, DENİZLİ VE MANİSA MİTİNGLERİNE KATILACAK

Kurul çalışmaları kapsamında İzmir’in yanı sıra Ege Bölgesi’nde aktif görev alacak Başkan Kocaoğlu startı İnce’nin Denizli ve Manisa mitingleriyle verecek.

Başkan Kocaoğlu, İnce’nin Cumartesi günü Denizli, Pazar günü de Manisa’da yapacağı mitinglere katılacak ve buluşma öncesi alandaki organizasyonu da denetleyecek.

İZMİR MİTİNGİ YAKINDA BELLİ OLACAK
Öte yandan miting maratonu startını Edirne’den veren ardından sırasıyla Hakkari ve Trabzon’da da vatandaşlara seslenen İnce’nin programlarının 15 günlük blok taslak halinde hazırlandığı ve önümüzdeki periyotta listede İzmir’in yer almadığı öğrenildi. İnce’nin 24 Haziran’daki seçim öncesi İzmir mitingini ne zaman gerçekleştireceği önümüzdeki günlerde belli olacak.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER