Kılıçdaroğlu'nun İzmir programı netleşti

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir programı belli oldu

Kılıçdaroğlu'nun İzmir programı netleşti

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun 19 Haziran’daki İzmir ziyaretinin ayrıntıları netleşti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’den iki gün önce İzmir’e gelerek iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.Kılıçdaroğlu, sabah 11.00’de STK, hemşehri dernekleri temsilcileri ve muhtarlarla buluşacak. Öğleden sonra 13.30’da ise İzmir iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelecek.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Örgütü 19 Haziran Salı günü CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu, iki gün sonra 21 Haziran Perşembe günü de CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi ağırlayacak. Yeniden İzmir’den Milletvekili Adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğun programını önümüzdeki hafta Salı günü (19 Haziran) İzmir’de sürdürecek. İzmir iş ve ekonomi dünyasının yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

İNCE’DEN ÖNCE KILIÇDAROĞLU AĞIRLANACAK

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önümüzdeki hafta iki büyük organizasyonun ev sahibi olarak yoğun bir hazırlık temposuna girdi. CHP İzmir, 21 Haziran Perşembe Günü Gündoğdu Meydanı’nda CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin Büyük Mitingi öncesi CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak.

İŞ DÜNYASI, STK'LAR VE MUHTARLA AYNI YERDE

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Haziran’daki programında yer alan iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları ile buluşması aynı yerde gerçekleşecek. İş dünyası ile buluşmanın Kaya Termal Otel’de yapılması planlanırken, yer sıkıntısı nedeniyle programın Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde yapılmasına karar verildi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle buluşmasının da İsmet İnönü Kültür Merkezi yerine yine Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde yapılması kararlaştırıldı.

MUHTARLAR, STK'LAR İLE GÖRÜŞECEK

Netleşen programa göre CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Haziran Salı günü saat 11.00’de, Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde önce sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ile bir araya gelecek. STK buluşmasına İzmir’deki bütün muhtarlar da davet edildiği belirtildi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, sabah buluşmasında İzmirli muhtarlar, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluşacak.

İŞ DÜNYASI ZİRVESİ 13.30’DA

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun iş, ticaret ve ekonomi dünyasının temsilci ve üyeleriyle olan buluşması ise öğleden sonra saat 13.30’da yine Ahmet Adnan Saygun Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Kılıçdaroğlu’nun iş dünyası buluşmasında ekonomiye ve ülke gündemine dair önemli değerlendirmelerde bulunması bekleniyor. (egepostası)

TÜRKİYE'YE İZMİR'İN IŞIĞINI VE COŞKUSUNU YAYACAĞIZ

Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir ziyareti ile değerlendirmede bulunan CHP İZmir İl Başkanı Deniz Yücel; ziyaretin kendilerine ayrı bir güç ve motivasyon katacağını belirterek;  "Adaylarımız ve örgütümüz zaten İzmir'de sıkılmadık el, girilmedik sokak bırakmadılar. İzmirliler , çoktan "Tamam" dedi ama bizler Türkiye'nin tamamına İzmir'den daha da büyük destek vermek için aralıksız çalışıyoruz. İnanıyoruz ki 19 Haziran'da Genel Başkanımız ile, 21 Haziran'da 13.Cumhurbaşkanımız olacak Muharrem İnce ile, tüm Türkiye'ye İzmir'in ışığını ve coşkusunu yayacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER