Kılıçdaroğlu ile Akşener bu akşam bir araya gelecek

İYİ Parti'li Koray Aydın ve Cihan Paçacı CHP Genel Merkezi'ne gitti. Görüşmede işbirliğinin olup olmayacağına ilişkin son nokta konulacak. Bu arada Kılıçdaroğlu ile Akşener'in bu akşam bir araya gelecekleri öğrenildi.

Kılıçdaroğlu ile Akşener bu akşam bir araya gelecek

CHP ile İYİ Parti arasında yürütülen ittifak görüşmelerinde yeni bir gelişme yaşandı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve Genel Sekreter Cihan Paçacı, CHP Genel Merkezi'ne gitti. İYİ Parti'de Genel İdare Kurulu toplantısı sürerken iki isim görüşmeler için ayrıldı. 

Yapılacak görüşmede işbirliğinin olup olmayacağına lişikin son nakta koyulacak.

ANKARA CHP'DE KALDI

NTV Muhabiri Celal Çamur'un aktardığı Ankara kulisine göre, ittifak görüşmelerinde Ankaraartık CHP'de kaldı. Adaylık için Mansur Yavaş ismi ön plana çıktı.

İYİ PARTİ HANGİ İLLERİ İSTİYOR?

İYİ Parti'nin bunun karşılığı olarak Balıkesir, Denizli, Mersin veya Manisa'dan en az iki tanesini istediği belirtiliyor.

KILIÇDAROĞLU, AKŞENER İLE GÖRÜŞECEK

Bu arada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bu akşam bir araya gelecekleri öğrenildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Koray Aydın, ''Bazı pürüzler vardı, ön hazırlığa geldik. Akşam da liderler görüşecek'' ifadesini kullandı.

KILIÇDAROĞLU "UMARIM GÜZEL ŞEYLER OLUR" DEMİŞTİ

Kılıçdaroğlu, sabah saatlerinde ittifak görüşmelerine ilişkin yaptığı açıklamada, "Görüşmeler devam ediyor, umarım güzel şeyler olur. Türkiye bu ittifak görüşmelerini başarı ile sonuçlandırır. Benim en büyük arzum bu" değerlendirmesinde bulunmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER