banner51

Kamp sonrası AK Partili Şengül'den iddialı çıkış: 1500 aday adayıyla...

AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül, teşkilatın katılımıyla 3 gün süren kampı değerlendirdi. Şengül, "28 milletvekili adayıyla değil, 1500 milletvekili adayıyla sahada olacağız” dedi

Kamp sonrası AK Partili Şengül'den iddialı çıkış: 1500 aday adayıyla...

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın Gümüldür Özdere’de gerçekleştirdiği Seçim Kordinasyon Merkezi Kampı büyük bir katılımla gerçekleşti. AK Parti İzmir Milletvekilleri, AK Parti İlçe başkanları ve AK Parti belediye başkanlarının da katılımıyla gerçekleşen Seçim Kordinasyon Merkezi Kampı’na katılan teşkilat üyeleri eğitim, toplantı ve konserle hem öğrendi hem eğlendi.

2 gece 3 gün süren AK Parti İzmir SKM Kampı, 1. gününde il yürütme ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe yürütme, ilçe başkanları, belediye başkanları ile Efes Royal Sunis Otel’de gerçekleşen toplantının ardından etik davranış değerlerinin yükseltilmesi üzerine sunumu ile son buldu.

BERDAN MARDİNİ KONSERİ VERİLDİ

SKM Kampı 2. gününde açılış konuşmasının hemen ardından, teşkilat üyelerine 3 aşamadan oluşan SKM Sunumu yapıldı. Genel Merkez’den ve İl merkezinden gelen alanında uzman sosyal medya uzmanlarının gerçekleştirdiği sunumlarla, günümüz sosyal medyası hakkında bilgilendirme yapıldı. Aşkın Kapışmak ve Hafıza Teknikleri Sunumu programlarının ardından ise katılımcılara Berdan Mardini konseri verildi.

SKM Kampı 3. gününde ise Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresi’nin ardından son buldu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, gerçekleştirilen SKM Kampı ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

HEM KAYNAŞMA HEM DE SEÇİME HAZIRLIK KAMPI

“Seçim kararı almadan önce kongre sürecimizi tamamladıktan sonra kampı planlamıştık. Ama bu erken seçim kararı alınınca kampımızı hem kaynaşma hem de seçime bir hazırlık kampına dönüştürdük. Aynı zamanda kadın kollarımız da ilçe kongrelerini tamamlamıştı. Kampımızın kapanışını ise Kadın Kollarımızın 5. Olağan İl Kongresi ile tamamladık. Kampımızda ilçe seçim kordinasyonları ile toplantılar yaptık. Önümüzdeki seçim sürecini nasıl yürüteceğimizle ilgili istişarelerde bulunduk. AK Parti İzmir İl Başkanlığımızın yol haritasını belirledik. Bu çok verimli ve motivasyonu yüksek bir toplantı oldu. İlk defa tüm teşkilatlarımızın biraraya geldiği bir toplantı oldu. Ana kadememiz, gençlik kollarımız ve kadın kollarımız arasında büyük bir kaynaşma oldu. Bu motivasyonumuzu düşürmeden, 24 Haziran seçimlerine coşkuyla hazırlanacağız. Sahada 28 milletvekili adayıyla değil, 1500 milletvekili adayıyla sahada olacağız. Herkesbizim için birer milletvekili adayıdır. Coşku ve heyecan içinde bir seçim süreci geçireceğiz”


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER