"İzmir, Zeybekçi ile dünya markası olur"

AK Partili Nasır, yerel yönetimlerdeki ve ekonomi bakanlığındaki engin deneyimiyle dikkat çeken Zeybekçi'nin, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin, tüm Ege Bölgesi'nin geleceği için büyük bir fırsat olduğunu söyledi

"İzmir, Zeybekçi ile dünya markası olur"

Zeybekçi'nin, Denizli'de yarattığı kalkınma hamlesinin ve parlak modelin, İzmirliler için çok iyi bir referans olduğunu kaydeden Nasır, “Sayın Zeybekçi, ekonomi bakanlığı tecrübesi ve İzmir'in dünya kenti olmasını sağlayacak bilgi ve vizyoner bakışıyla kentimiz için büyük bir şanstır. Nihat Zeybekçi'nin çağdaş ve yenilikçi profili, özel sektör ve yerel yönetimlerdeki parlak performansı, İzmir için tarihsel bir dönüm noktası olma özelliği taşıyan bu yerel seçimlerde belirleyici olacaktır” diye konuştu.

İzmirliler'in, Nihat Zeybekçi Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunda, kendisinin İzmir'i merkez alarak, Ege Bölgesi'nin bütüncül gelişmesine yönelik gerçekleştireceği icraatlara bizzat tanık olacaklarını sözlerine ekleyen Necip Nasır, “Ben İzmirli hemşerilerimin bu fırsatı çok iyi değerlendireceklerine inanıyorum. İzmir, Nihat Zeybekçi ve ekibinin başarılı proje ve uygulamalarıyla kısa sürede dünya markası olacaktır” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER