İzmir'de İnce heyecanı: En uzun günde rekor gelecek mi?

Yılın en uzun günü olan 21 Haziran'da gözler Muharrem İnce'nin İzmir mitingine çevrildi

İzmir'de İnce heyecanı: En uzun günde rekor gelecek mi?

İzmir, bugün CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi  ağırlayacak. Gündoğdu Meydanı’nda saat 19.00’da başlayacak olan miting için hazırlıklar yapıldı.

İnce'nin İzmir'in ilçelerinde yaptığı mitinglerde söylediği '2 milyon kişi istiyorum' söylemi sonrası Gündoğdu'nun ne kadar kalabalık olacağı İzmirliler tarafından sorgulanıyor.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir Gündoğdu Meydanı’nda yapacağı mitingine sayılı saatler kaldı. İzmir'de tarihe geçmesi beklenen miting için günler öncesinden yapılan hummalı çalışmalar sonra erdi, dev sahne ve ses düzeni tamamlandı.

CANLI YAYIN

ÜLKÜ İNCE'Yİ KADIN BAŞKANLAR KARŞILAYACAK

Mitingin yapılacağı sahne ve çevresindeki binalarına posterler ve bayraklarla süslendi. İnce saat 19.00'da Gündoğdu Meyda'nından İzmirliler'e seslenecek. Muharrem İnce’nin eşi Ülkü İnce İzmir mesaisine erken başlıyor. Saat 14:00’de İzmir’de gelecek olan Ülkü İnce'yi  kadın belediye başkanları karşılaycak. 

DEV POSTERLER ASILDI

Gündoğdu Meydanı'nın hemen karşısında bulunan apartmanlara, üzerinde Muharrem İnce'nin fotoğrafının yer aldığı ve 'Hepimizin cumhurbaşkanı Muharrem İnce' yazılı dev posterlerde asıldı. 

PARTİLİLERDEN ÇÖP POŞETİ SEFERBERLİĞİ

Öte yandan Muharrem İnce'nin İzmir'de gerçekleştireceği miting öncesinde partililer Gündoğdu ve çevresini temizlemek için çöp poşeti seferberliği başlattı. Sosyal medyada hızla yayılan mesajda, "Perşembe günü yapılacak olan Muharrem İnce'nin mitingine, arkadaşlarımın yanlarında battal boy rulo halinde poşet götürme fikri var. Miting bitiminde alanın tertemiz terk edilmesi için. Duyan birçok kişi de yanında getirecek ve olmayana dağıtacak. Elden ele iletelim ve birisi size miting sonrası poşet uzatırsa lütfen çöp toplama işine destek verelim. Hatta mitinge gidenler yanlarında götürürse de iyi olur. Memleket biraz medeniyet görsün."  

İZMİRLİLERE ÖZEL MESAJ

Öte yandan İnce’den, İzmirlilere özel bir mesaj geldi. Sosyal medya hesabından mitingin tanıtım fotoğrafını paylaşan İnce takipçilerine “Hazır mıyız İzmir? Bayraklar da hazır mı?” diye seslendi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER