banner51

İzmir'de belediye skandallarının ardından ilk büyük toplantı başladı

İzmir'in bazı ilçelerinde yaşanan ve Türkiye gündemine taşınan problemlerden dolayı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde mini zirve düzenleniyor.

İzmir'de belediye skandallarının ardından ilk büyük toplantı başladı

Ben TV / İzmir'de arka arka bazı belediyelerde patlak veren skandalların ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in başkanlığında gerçekleşen toplantı başladı.

Toplantıya ilçe belediye başkanlarının büyük büyük bir kısmı katılırken, masada ele alınan konuların başlıca son dönemde yaşanan problemler olduğu öğrenildi.

Bilindiği gibi son bir ay içinde Karaburun'da çifte maaş, Torbalı'da Başkan Uygur'un oğlunu genel müdür yardımcısı yapması, Kemalpaşa'da alacak gerilimi ile Menderes, Selçuk, Menemen gibi ilçelerde yaşanan tartışmalar çok gündeme gelmiş ve CHP Genel Merkezi de süreçten büyük rahatsızlık duymuştu.

Toplantıda belediyelerde yaşanan süreçlerin ele alınmasının yanı sıra ilçe belediye başkanlarının ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in karşılıklı fikir alışverişi ve değerlendirme yapacakları öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER