İYİ Partili Kırkpınar'dan CHP'li Yücel'e tebrik ziyareti

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, CHP'li mevkidaşı Deniz Yücel'i makamında ziyaret ederek, ikinci dönemi için tebrik etti. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir, bugün İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ı ağırladı. Buluşmada, dostluk mesajları verildi. 

İYİ Partili Kırkpınar'dan CHP'li Yücel'e tebrik ziyareti

Cansu Temir Aksu / Ben TV

8 Şubat'ta gerçekleşen CHP İzmir İl Kongresi'nin ardından ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan Deniz Yücel'e Millet İttifakı çatısı altında iş birliği içinde olduğu mevkidaşı İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar tebrik ziyaretinde bulundu. Kırkpınar’a, il yöneticileri eşlik etti.



“DENİZ BEY’İ BİR DOST KARDEŞ OLARAK ÇOK SEVDİM”

Görüşme sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Kırkpınar; “8 Şubat’ta gerçekleşen CHP İl Kongresi’ne davetliydim ve davetine icabet edip kongrede bulundum. Ama yoğun programlar nedeniyle, kendisine ziyaretimiz bugün oldu. Millet İttifakı’nın bileşenleri olarak Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti olarak bizi bir araya getirmesinin dışında, ben Deniz Bey’i bir dost olarak bir kardeş olarak sevdim. Sevgimiz ebediyete kadar devam edecek” ifadelerini kullandı. 



İYİ PARTİ’Yİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Yücel ise; “Sayın başkanımın da ifade ettiği gibi bugünkü ziyaret bir tebrik bir nezaket ziyaretiydi. 8 Şubat’ta il kongremize katıldı, mutlu olduk. Millet İttifakı’nın paydaşları olarak bu ittifakı çok önemsiyoruz. İYİ Parti’yi çok önemsiyoruz. Ben de başkanıma bu ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Sayın Kırkpınar, İYİ Parti İzmir İl Başkanı olmasının dışında da benim çok değer verdiğim ve önemsediğim bir kişi, bir dostumuz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER