İYİ Partili Dervişoğlu'ndan Bahçeli'ye: Bir zamanlar maziye bak, ne kadar şendik...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya açıklamasının ardından, tüm hesaplarını askıya alan MHP Lideri Bahçeli'ye İYİ Parti'den tepki geldi. İYİ Partili Dervişoğlu, Bahçeli'nin 2014 yılındaki Twitter'ı kapatılmasıyla ilgili bir mesajını paylaşarak, "Bir zamanlar maziye bak, ne kadar şendik..." ifadelerini kullandı.

İYİ Partili Dervişoğlu'ndan Bahçeli'ye: Bir zamanlar maziye bak, ne kadar şendik...

BEN HABER -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kızı Esra Albayrak'a yönelik sosyal medyadan yapılan çirkin saldırının ardından; AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda "Yalanın, iftiranın, kişilik haklarına saldırının, itibar suikastlerinin alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şarttır. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, parlamentomuzdan bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" açıklamasında bulunmuştu. 

Erdoğan'ın bu açıklamasına, Cumhur İttifakı ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den destek geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli dün, "Sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım. Sosyal medya dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür" açıklamasında bulunarak sosyal medyayı düzenleme gelen kadar sosyal medyayı bir daha kullanmayacağını açıkladı.

BEHÇELİ'NİN AÇIKLAMALARINA İYİ PARTİ'DEN TEPKİ

Bahçeli'nin açıklamalarına İYİ Parti cephesinden yanıt gecikmedi.

İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla; Bahçeli'nin 2014 yılındaki Twitter'ı kapatılmasıyla ilgili bir mesajını paylaşarak, "Bir zamanlar maziye bak, ne kadar şendik..." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER