İYİ Parti, Karşıyaka için harekete geçti

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, bugün düzenledikleri basın toplantısı ile Karşıyaka Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırım'ı tanıttı. Kırkpınar; " İzmir, Karşıyaka ve Ege Bölgesi ile birlikte tüm Anadolu coğrafyası İYİ belediyecilikle tanışacak. Zaferimizi şimdine müjdeliyorum size. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İYİ Parti, Karşıyaka için harekete geçti

Cansu Temir Aksu / Ben TV

İzmir'de 31 Mart yerel seçim hareketlilği sürüyor.  İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, partisinin Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırım’ı il binasında düzenlediği bir toplantıyla tanıttı.

"ZAFERİMİZİ ŞİMDİDEN MÜJDELİYORUM"

İyi belediyecilik vurgusu yapan Kırkpınar; "31 Mart akşamı İzmir, Karşıyaka ve Ege Bölgesi ile birlikte tüm Anadolu coğrafyası İYİ belediyecilikle tanışacak. Zaferimizi şimdiden müjdeliyorum size. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

"İYİ BELEDİYECİLİĞİN KARŞIYAKA'YA KATACAKLARI VAR"

"Atatürk’ün, yetim Mustafa’nın annesinin ebedi istirahatgahının bulunduğu Karşıyaka’mız sırtını Yamanlar dağına, ayaklarını da İzmir Körfezi’ne uzatmış, dünyanın sayılı güzelliklerine sahip. İyi belediyeciliğin en iyi örneğini vereceğimiz ilçelerden birisi olacak olan Karşıyaka’mızın tarihteki yeri malumdur” diyerek sözlerine devam eden Kırkpınar; "Artık Karşıyaka’da bir ihtiyaç var. İyi belediyecilikle tanışmak ve iyi belediyeciliğin 5 yıl içinde Karşıyaka’ya katacakları var. Karşıyakalıların mutluluğu bizim mutluğumuzdur” ifadelerini kullandı."SOYER İSMİNDE BEİSİMİZ YOKTUR"

Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırım ise; "Tunç Soyer isminde bir beisimiz yoktur " diyerek; "“16 Nisan referandumu ile rejim de seçim sistemi de değişti. Herkesin düşüncesi, ülkeye hizmet anlayışı farklı olsa da ülkeyi zor durumdan kurtarmak adına siyasi partiler ittifak yaptı. Bizim ittifakımız CHP ile yapıldı. Tunç Soyer isminde bir beisimiz yoktur. Ancak Karşıyaka’da İYİ Parti'nin bayrağını göndere çekeceğiz. Beş yıl boyunca tüm İzmir ve Türkiye Karşıyaka örneğinde görecek” ifadelerini kullandı.

"KARŞIYAKA'DA 15 YILDIR GERİLEME VAR"

Karşıyaka'nın son 15 yıldır gerilediğini ifade eden Yıldırım; "Karşıyaka’da son 15 yıldır bir gerileme var. Başkan adayı olarak gösterilen kişilerin karşısında dirayetli ve başarılı adaylar çıkarılamamıştır. Yeni dönemde Karşıyakalılar iyisini arayıp bulacaklar. Karşıyaka’da büyük yatırımların yanı sıra vizyon ve misyona ihtiyaç var. Turizm mi sanayi mi tarım şehri miyiz? Yapılacak en güzel çalışma, sanat-spor-kültür şehri olma olacaktır. 1 Nisan sabahında Karşıyaka Belediyesi’nin önünde buluşmak üzere” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tulin Baskurt
Tulin Baskurt - 13 ay Önce

isAllah hayirlisi olur cok iyi butunlesmek organize olmak lazim destekliyorum

SIRADAKİ HABER