İYİ Parti İzmir'in yönetimine sürpriz isimler gelebilir

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, oluşturacağı yeni yönetim kadrosu için çalışmalara başladı. Kırkpınar'ın yönetim kadrosunda yer alabilecek kişilerle tek tek görüştüğü öğrenildi

İYİ Parti İzmir'in yönetimine sürpriz isimler gelebilir

CANSU TEMİR AKSU / BEN HABER

İYİ Parti İzmir'de sancılı geçen revize süreci 1,5 ay sonunda tamamlandı. 4 Eylül'de istifa eden Koray Ükünç'ün yerine Hüsmen Kırkpınar atandı. Kırkpınar göreve gelmesiyle birlikte, çalışmalara da başladı. İlk iş olarak yönetim kadrosunu oluşturacak olan Kırkpınar'ın, yönetim kurulunda yer almak isteyen isimlerle tek tek görüştüğü öğrenildi.

YOĞUN TALEP

Bu hafta tamamlanmadan yönetim kurulunu oluşturması beklenen Kırkpınar'ın,  partide görev almamış ama yönetim kadrosunda yer almak isteyen isimlerle de görüştüğü öğrenildi. Daha önce siyasette herhangi bir görevde bulunmayan ama kentte bilinirliği olan isimlerin yönetim kadrosunda yer almak için yoğun talep gösterdiği belirtildi.

Kırkpınar'ın kadroyu oluşturur oluşturmaz, Genel Merkez'in almış olduğu revizyon kararı doğrultusunda istifa eden ilçe başkanlıklarına dair çalışmalar yürütecği öğrenildi.

DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILMAYACAK

Öte yandan parti kaynaklarından, herhangi bir devir teslim törenin yapılmayacağı, İzmir İl Başkanlığı'nın gündeminin yönetim kurulu, ilçeler ve yerel seçim çalışmaları ile yoğun olduğu ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER