İYİ Parti İzmir'den, Akşener'e 23 Haziran talebi

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’in 24 Haziran seçimlerinden önceki son mitinginin, seçimden bir gün önce İzmir’de gerçekleştirilmesi için Genel Merkez’e talepte bulundu

İYİ Parti İzmir'den, Akşener'e 23 Haziran talebi

Seçim çalışmalarını başlatan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç, yeni Divan Kurulu’nu oluşturmasının hemen ardından Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) çalışmalarına Atila Certel başkanlığında başladı.

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’in son mitingini İzmir’de yapması için Genel Merkez’e dilekçe gönderdi.

AKŞENER’E İZMİR MİTİNGİ DAVETİ

Parti liderleri, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kalması nedeniyle her kentte miting yapma olanağına sahip olamayacağa öngörülüyor. Öte yandan İzmir’de yüksek oy alacaklarından emin olan İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı, Akşener'in son mitingini İzmir'de yapmasını istiyor.

Başkan Ükünç, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İzmir’de de miting yapmasını çok istediklerini belirterek, bu taleplerini genel merkezine yazılı bir başvuruyla ilettiklerini belirtti.

AKŞENER’İN SON MİTİNGİNİN NEREDE OLACAĞI HENÜZ NET DEĞİL

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Ükünç, Akşener’in seçimlerin gerçekleşeceği 24 Haziran tarihinden bir gün önce yani 23 Haziran’da son mitingini İzmir’de gerçekleştirme yönündeki taleplerinin Genel Merkez yöneticileri tarafından değerlendirilmeye alındığını, kararın daha sonra netleşeceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER