İYİ Parti İzmir'de 'şiir yarışması' heyecanı

Çanakkale Zaferinin 104.yılı anma etkinlikleri kapsamında İYİ Parti tarafından düzenlenen şiir yarışması, İzmir'de yoğun bir katılımla gerçekleşti.

İYİ Parti İzmir'de 'şiir yarışması' heyecanı

İyi Parti Genel Merkezi Sosyal Politikalar ve Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından planlanan Çanakkale Zaferinin 104.yılı anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen “104 Yıllık Saygı Duruşu” konulu İlköğretim ve Lise Öğrencilerine yönelik Resim Ve Şiir Yarışması İzmir ‘de büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleştirildi.

Yarışma neticesinde dereceye girenlerin ödül töreni ve Çanakkale Zaferini Anma programı 18 Mart 2019 tarihinde Bornova Kültür Merkezinde yapılırken , programa İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavvat Dervişoğlu, İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, İyi Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Orçun Çeken , İl yönetimi İlçe başkanları ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Anma etkinlikleri kapsamında Kıbrıs gazisi Şükrü Karaca bir konuşma yaparak dinleyicilere Çanakkale Zaferinin bilinmeyen yönlerini ve cepheden hüzünlü hikayeleri anlattı.
Duygu dolu bu konuşmanın ardından resim ve şiir dallarında dereceye girenlerin ödülleri takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER