İYİ Parti İzmir'de kongre maratonu başlıyor

İYİ Parti İzmir'de kongre maratonu başlıyor. Yarın ilçe başkanları ile bir araya gelecek olan Başkan Kırkpınar, herhangi bir sorun yaşanmaması adına hazırlıkları gözden geçirecek. Öte yandan, sandık maratonunda her ilçeye 3 il yöneticisi atayacak olan Kırkpınar, görevleri de yarın tebliğ edecek

İYİ Parti İzmir'de kongre maratonu başlıyor

CANSU TEMİR AKSU / BEN TV

İYİ Parti İzmir'de Şubat ayı itibariyle başlayacak olan kurultay süreci için çalışmalar başladı. İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, yarın ilçe başkanlarıyla saat 15:00'da İl Binası'nda bir araya gelecek. Bornova, Buca, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Karabağlar ve Tire'de tamamlanan delege seçimlerinin ardından, 15 Şubat'ta start alacak olan ilçe kongreleri öncesinde Başkan Kırkpınar; ilçe başkanlarıyla sürece ilişkin hazırlıkları gözden geçirecek.

Öte yandan Kırkpınar, sandık maratonunda görev almak üzere her ilçede 3 il yöneticisi belirleyecek. Görev, başkanlara yarın tebliğ edilecek.

İLK 2 GÜN YOĞUN SANDIK MESAİSİ

İYİ Parti İzmir'de, seçimin start almasıyla yoğun bir sandık maratonu başlayacak. Bu kapsamda;

15 Şubat'ta Çeşme ve Karabağlar'da; 16 Şubat'ta ise Çiğli, Konak, Foça, Kemalpaşa, Menderes, Menemen ve Narlıdere'de sandık kurulacak.

İL KONGRESİ 22 MART'TA

İlçe kongrelerinin sona ermesiyle birlikte, 22 Mart'ta İl kongresi yapılacak. Daha önce il başkanlığı için aday olacağını ifade eden Kırkpınar, şu an için il yarışında tek aday. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER