İYİ Parti İzmir'de İlçeler zirvesi

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, bugün ilçe başkanları ile bir araya geldi. Masada; üye kaydı ve ittifakla ilgili şikayetler vardı. 

İYİ Parti İzmir'de İlçeler zirvesi

BEN TV / CANSU TEMİR AKSU

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı, teşkilat çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, bugün İl Binası'nda ilçe başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda, üye kaydı ve ilçe başkanlarının yaşadığı sıkıntılar vardı.

GÜNDEM ÜYE KAYDI

Yaklaşık 1 buçuk saat süren toplantının ardından Ben TV'ye özel açıklamalarda bulunan Kırkpınar; "Gündem; üye kaydı, üye kaydı, üye kaydı. Kongre henüz konuşulan bir şey değil, henüz zamanımız var. Kasım ayının sonuna doğru konuşmaya başlayacağız onu" dedi.

"İTTİFAKIN DA BELEDİYELERDEN ŞİKAYETİ OLABİLİR"

İlçe başkanlarının CHP'li belediyelerle ilgili sorun yaşayıp yaşamadığına ilişkin de soruları cevaplayan Kırkpınar; "Belediyelerden halkın şikayeti oluyor mu? Oluyor. İttifakın da şikayet olabilir" ifadelerini kullandı. 

TSK İÇİN KAN BAĞIŞI

Kırkpınar, toplantının ardından ilçe başkanları, il yönetimi ve partililerle birlikte sınır ötesi operasyonda bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri için Kızılay Bölge Müdürlüğü'nde kan bağışı yapmak üzere İl Binası'ndan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 18:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir KARAKUŞ
Bekir KARAKUŞ - 1 yıl Önce

Evet sayın il başkanım Hüsmen kırkpınar beyefendinin söylediği gibi sabırla çalışmamız devam ediyor

SIRADAKİ HABER