İYİ Parti adaylarından açıklamalar

İYİ Parti İzmir milletvekilleri adayları Müsavat Dervişoğlu, Yıldırım Ulupınar, Mehmet Tezkan, Çiğdem Özer, İzmir Atatürk Lisesi'nde, Aytun Çıray ise Narlıdere'de, Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekilliği seçimleri için oylarını kullandı

İYİ Parti adaylarından açıklamalar

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimi için İYİ Parti'nin milletvekili adayları, Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, Yıldırım Ulupınar, Mehmet Tezkan ve Aşık Veysel'in torunu Çiğdem Özer, oy vermek için İzmir Atatürk Lisesi'ne geldi. Vatandaşlarla selamlaşan milletvekili adayları sıraya girerek 1263 numaralı sandıkta oy kullandı. Aşık Veysel'in torunu Çiğdem Özer de seçime vatandaşların ilgisinin fazla olduğunu belirterek, "Çok güzel sandıkların olduğu seçim yaşıyoruz. Demokrasi adına seçim yapıyoruz, yaşlısı genci tekerlekli sandalyeyle geleni görüyorum. Bu halkımızın seçimi önemsediğini ve duyarlılığını gösteriyor. Güzel günlere çocuklarımızın hayal kuracağı günlere uyanacağız" dedi. 

"VATANDAŞLARIMIZ SEÇİMİ ÇOK ÖNEMSEMİŞ"

Yıldırım Ulupınar ise sokaktaki havanın sandığa yansıdığını ifade ederek, "Sandık başına geldik vatandaşlarımız bu seçimi çok önemsemiş" dedi. Mehmet Tezkan ise, "Türkiye'nin psikolojik olarak 25 Haziran sabahına rahat uyanmasını istiyoruz" dedi.

SANDIK SANDIK GEZECEK
Çıray da oyunu kullandıktan sonra gazetecilerin sorusunu üzerine "Oyumu kullandım ve sandık gezeceğim. İnşallah bugün her şekilde millet kazanacak. Bütün veriler demokrasinin zaferini işaret ediyor. Zaten dört liderin ittifakın adına "Millet İttifakı" denmesinin de nedeni buydu. Birimiz hepimiz, hepimiz "Atatürk Türkiyesi" için varız. Şimdiden vatanımıza milletimize hayırlı olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER