banner51

İYİ Parti adayı Hüsmen Kırkpınar hız kesmedi

İYİ Parti vekil adayı Kırkpınar, ilçe ziyaretlerinde çiftçinin sorunlarını dinliyor. Kırkpınar sorunların çözümü için Akşener'in Cumhurbaşkanı, İYİ Parti'nin de iktidar olması gerektiğini anlatıyor. Partinin seçim beyannamesinden vaatleri alanda aktaran Kırkpınar, çiftçiyle buluşmasında çiftçiye mazotu yüzde 50 ucuza alacağının müjdesini veriyor

İYİ Parti adayı Hüsmen Kırkpınar hız kesmedi

İYİ Parti İzmir 2. Bölge Adayı Hüsmen Kırkpınar, alan çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Kırkpınar, Tire ve Bayındır’da parti teşkilatlarını ziyaret etti, ardından esnaf, STK, muhtar ve kahvehane ziyaretleri yaptı. Kırkpınar her iki ilçede çiftçiyle de bir araya geldi.

Tire Pazarı’na giden Kırkpınar, üreticiyle sohbet etti. Kırkpınar çiftçinin sorunlarını dinlerken çözümün adresi olarak İYİ Parti iktidarını gösterdi.

"ÜLKEMİZDE TARIMSAL ÜRETİME AİT SİSTEM KURACAĞIZ"

Cumhurbaşkanı Adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıkladığı seçim beyannamesinden çiftçiye müjdeler veren Kırkpınar, “Çiftçimizin mazotu yüzde 50 ucuz almasını sağlayacağız. Çiftçimizi bankalara ezdirmeyeceğiz. Atatürk Orman Çiftliği tarımsal araştırma ve geliştirme enstitüsünü kuracağız. Ülkemizde tarımsal üretime ait bir sistem kuracağız” dedi.

Muhtarları da ziyaret eden Kırkpınar, “Muhtarlarımız başımızın tacıdır. Muhtarlarımıza mahallelerin acil ihtiyaçları için belediye bütçelerinden ödenek tahsis edeceğiz. Belediyelerin yönetim mekanizmalarına aktif şekilde katılmalarını sağlayacağız” dedi.

İftarı Bayındır’da yapan Kırkpınar, akşam mesaisinde kahvehane ziyaretleri yaptı vatandaşla sohbet etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER