İnce ve Akşener'in İzmir'e gelecekleri tarih belli oldu!

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı İnce’nin seçim kampanyası kapsamında kente iki kez geleceği öğrenildi. İnce önce 27 Mayıs Pazar günü geniş çaplı bir tur atarak vatandaşlarla bir araya gelecek, 21 Haziran’da ise miting yapacak. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise 22 Haziran günü miting yapacak

İnce ve Akşener'in İzmir'e gelecekleri tarih belli oldu!

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak erken seçime kilitlenirken, Cumhurbaşkanı adayları da saha çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Seçim kampanyasını 4 Mayıs’ta Birinci Meclis önünden başlatan ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce de il il dolaşarak vaatlerini anlatmaya devam ederken, süreçte merakla beklenen programı da belli oldu.

17 MAYIS VE 24 HAZİRAN'DA İNCE İZMİR'DE

17 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasını kapsayan programa göre İnce İzmir’e iki kez gelecek. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı önce 27 Mayıs Pazar günü kente gelerek ikinci bölge turu atıp vatandaşlara seslenecek, ardından 21 Haziran Perşembe günü Büyük İzmir Mitingi’nde Gündoğdu Meydanı’ndan ülkeye seslenecek.

İnce’nin 27 Mayıs’ta İzmir temasları Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Çiğli, Dikili, Foça, Karşıyaka, Kınık, Kiraz, Menemen, Ödemiş ve Tire ilçelerini kapsayacak.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise 22 Haziran günü miting yapacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER