İnce'nin mitingi sonrası başkanlar karşı karşıya!

Cumhurbaşkanı Adayı İnce’nin dün Menderes'te gerçekleştirdiği mitingin ardından, CHP ve AK Parti ilçe başkanları karşı karşıya geldi

İnce'nin mitingi sonrası başkanlar karşı karşıya!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, dün Menderes'te İzmirlilerle buluşarak, ilçe meydanında seçim otobüsünden vatandaşlara seslenmişti.

İnce’nin Menderes mitinginin ardından CHP ve AK Parti ilçe başkanları sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalar karşı karşıya geldi.

CHP İlçe Başkanı Ahmet Pala, katılım üzerinden AK Parti’ye gönderme yaptı. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet İmre ise meydanda bulunan vatandaşların başka ilçelerden taşınarak getirildiğini iddia etti.

OTOBÜS KİRALAMADIK, KÖFTE DAĞITMADIK

İnce’nin mitinginin ardından mitingden fotoğraflar koyan CHP İlçe Başkanı Ahmet Pala “Otobüs kiralamadık, köfte ekmekte dağıtmadık, imza karşılığı yanında en az iki kişi getireceksin de demedik ama halkımız İNCElik yapmış, dedeli torunlu gelmiş” ifadelerini kullandı.

YAZIK DEĞİL Mİ BU İNSANLARA?

AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre, İnce’nin mitingi için ilçe sokaklarında yürüyen vatandaşlarla ilçeye gelen otobüslerin fotoğraflarını paylaşarak “Yazık değil mi bu insanlara? Dışardan o kadar yol geliyorlar kimisini Barbaros mahallesi girişinde kimisini eski Kaymakamlığın önünde indiriyorsunuz. Bu sıcakta insanları neden yürütüyorsunuz? Bırakın ilçe merkezine kadar girsinler. O kadar yolu çekecekler bir de yürüterek eziyet edeceksiniz. Yapmayın be kardeşim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER