Gümrükçü adaylık için yola çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü, bu sabah görevinden istifa ederek, adaylık için yola çıktı

Gümrükçü adaylık için yola çıktı

BEN HABER - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez tarafından gönderilen genelgede, parti yöneticilerinin aday adaylığı için 12 ekim tarihine kadar istifa etmeleri istenmişti. Bu süreçte, aday adaylığı düşünen partililer istifalarını sunarak, seçim çalışmalarına başladı.

CHP İzmir'de de aday trafiği hızlanırken, bir istifa da Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü'den geldi. Gümrükçü, bu sabah saatelerinde yaptığı yazılı açıklama ile, “ İzmir halkının vereceği yeni görevlere hazırlanmak için kısa bir ara veriyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Gümrükçü'nün yaptığı açıklamada, adaylık istifasını belirtirken, Çiğli'ye dair ifadeler kullanmayışı akıllara başka bir ilçeden de aday gösterilebilir mi sorusunu getirdi.

İŞTE GÜMRÜKÇÜ'NÜN O MESAJI

 “Dostlarım... Yoldaşlarım... Bugün itibariyle üstlenmiş olduğum ilçe başkanlığı görevinden ayrılıyorum.
"Yürüyelim Arkadaşlar!" Sloganıyla başladığımız bu yolculukta bizlere destek olan, iddiamızı ve heyecanımızı paylaşan tüm yoldaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum... Önümüzdeki yeni mücadelede partimizin ve İzmir halkının vereceği yeni görevlere hazırlanmak için kısa bir ara veriyorum... Dostlarım ve yoldaşlarım "DAHA GİDECEK ÇOK YOLUMUZ VAR"... ve biliyorum "BU BÖYLE YARIM KALMAYACAK..." 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 10:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Brkinn
Brkinn - 5 ay Önce

Hangi görev, hangi ilçe olursa olsun En iyi şekilde yapabilecek bir mühendis, partisinin her kademesinde görev almış, genç yaşta mücadeleye girmiş bir isim. Umarım aday yapılır..m

SIRADAKİ HABER