banner51

Gaziemir'in yaşam kalitesi yükselecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Cumhur İttifakının Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz ile birlikte ilçede çok sayıda ziyaret gerçekleştirdi. Dağ, Cumhur İttifakının adayı Yılmaz'ın hayata geçireceği projelerle Gaziemirlilerin yaşam kalitesinin artacağını söyledi.

Gaziemir'in yaşam kalitesi yükselecek

Cumhur ittifakının Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz'ın seçim kampanyası kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ilçede bir günlük çalışma yürüttü. Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz, Cumhur ittifakının tarafları AK Parti ve MHP İlçe yönetimleri sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı ve sonrasında Genel Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkan Adayı vatandaşlarla sohbet etti. Gelen sorulara samimiyetle cevap verdi. Daha sonra heyet Gaziemir'in tam kalbinde oluşturulan Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Buradaki çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, tüm dünyada propaganda süreçlerinin ciddi bir değişim gösterdiğine işaret etti. Dağ, Türkiye'de klasik yönetimlerle beraber teknolojik yöntemlerin de kullanılmaya başlandığını dile getirdi. Teknolojik yöntemlerin daha farklı şekilde kullanılması mecburiyetinin bulunduğunu vurgulayan Dağ, "Bundan sonra klasik yöntemler iyice kaybolmaya doğru gidecek. Bayrak, afiş... Zaten bu sefer vazgeçiyoruz. Şu an mitingler devam ediyor ama 1-2 seçim sonra belki mitingler de azalmaya başlayacak. Kitlelere ulaşma imkanı çok arttı. Sosyal medya yoluyla özellikle kitlelere ulaşma imkanı çok arttı. Sosyal medyayı herkes kullanıyor ama nasıl, ne şekilde kullandığınız önemli" diye konuştu.

YILMAZ'A DESTEĞİMİZ TAM

Cumhur ittifakının Gaziemir seçim kampanyasına katılan heyet ilçe merkezindeki Abdullah Arda meydanındaki esnafı ziyaret etti. Aktepe Emrez'de vatandaşlarla bir araya gelen heyet daha sonra Muhtarlarla toplantı gerçekleştirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, ilçenin dinamiklerini bilen, halkla iç içe olan Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz'ın seçimden zaferle çıkacağını ve parti olarak tam destek olduklarını söyledi.

GAZİEMİRLİ GAZİEMİR'İ YÖNETECEK

Şeffaf, hesap verebilen denetlenebilen katılımcı bir belediye yönetimini Gaziemir'de hakim kılmak istediklerini vurgulayan Cumhur ittifakının Adayı Nazmi Yılmaz, "Gaziemirli hemşerilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçireceğiz. Muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve mesleki odalarımızı ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Gaziemir'i Gaziemirliler yönetecek. Ortaya çıkan muhteşem tabloyla milletimiz farkı görecek"şeklinde konuştu.

SEÇMEN YILMAZ'I BAĞRINA BASTI

Cumhur ittifakının ilçede gerçekleştirdiği seçim kampanyası büyük ilgi gördü. Esnaflar, Muhtarlar, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve oda yöneticileri iyi dileklerini iletti. Cumhur ittifakının Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz'ı vatandaşlar bir kez daha bağrına bastı.

TÜM EMEKLİ POLİS ÖZEL HAREKATÇILAR DERNEĞİNİ DE ZİYARET ETTİLER 

Tüm Emekli Polis Özel Harekâtçılar Derneği (TEMPÖHDER), AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza DAĞ ve Gaziemir AK Parti ilçe belediye başkan adayı Nazmi Yılmaz tarafından ziyaret edildi. TEMPÖHDER dernek yöneticilerinin Ankara'da makamında ziyaret ettiği Hamza DAĞ, iadeyi ziyarette bulundu. Ülke gündemine dair samimi ve sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette Hamda DAĞ Özel Harekâtçıların ülkenin güvenliğinde önemli görevler üstlendiğini, vatanı ve milleti için çok sayıda şehit ve gazi veren kahraman bir kurumun emeklilerinin yanında olmaktan onur duyduğunu söylediHamza DAĞ, Gaziemir AK Parti belediye başkan adayı Nazmi Yılmaz ile Tüm Emekli Polis Özel Harekâtçılar Derneğine gerçekleştirdiği ziyarette Emekli Özel Harekâtçılarla Polislerin sorunları ve istekleri olduğunu bunu da hükümetimizin çözeceğini ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da bu konuda gerekli talimatları verdiğini en kısa zamanda sorunların giderileceğini anlattı.

Tüm Emekli Polis Özel Harekâtçılar Derneği (TEMPÖHDER) Başkanı Uğur Yenen, AK Parti Genel Başkan yardımcısı Hamza DAĞ'ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini belirtti. Özel harekâtçılar devleti ve milleti için çalışan gerektiğinde şahadete koşan, 15 Temmuzdaki hain darbe girişiminde çok sayıda şehit veren gazi bir kurum olduğunu, bu kurumun neferleri olmaktan da şeref duyduklarını söyledi. Başkan Uğur Yenen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hamza DAĞ ve Gaziemir AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Sayın Nazmi Yılmaz'ın nazik ziyaretlerinden dolayı TEMPÖHDER Yönetim Kurulu adına şükranlarını iletti.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER