Eroğlu'ndan teşkilata teşekkür!

AK Partili Eroğlu, seçim süresince yoğun çalışma temposuna destek veren AK Parti İl teşkilatına teşekkür ederek; "Artık mühür milletimizin elinde. Milletimizin en doğru kararı vereceğinden hiç şüphemiz yok" dedi

Eroğlu'ndan teşkilata teşekkür!

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Mimar Melek Eroğlu, yoğun çalışma temposunda kendisine destek veren teşkilatına teşekkür etti. Aday listesinde adı yer aldığı günden bu yana gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Eroğlu, "İzmir İl Başkanımız Sayın Aydın Şengül başta olmak üzere, 2. Bölgede bizi özenle vatandaşlarımızla buluşturan İlçe Başkanlarımıza, programlarımızı dikkatle yöneten il seçim koordinasyon merkezinde görevli arkadaşlarıma, yoğun tempoda özverisiyle bizi yönlendiren Kadın Kollarımıza, enerjileriyle tempomuzu artıran Gençlik Kollarımıza gönülden ve istekle çalıştıkları için teşekkür ediyorum. Bunun yanında desteğini esirgemeyen ve yanımızda koşturan vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkürler. Artık mühür milletimizin elinde. Milletimizin en doğru kararı vereceğinden hiç şüphemiz yok" dedi.

"İŞİN MUTFAĞINDAN GELİYORUM"

AK Parti Hükümeti'nin 17 yıldır vatandaşların sesine kulak verdiğini, ihtiyaçlara çözüm olduğunu dile getiren Melek Eroğlu, "Siyasete 8 yıl önce AK Parti ile dâhil oldum. Mimarım ve kendime ait ofisim var. Bürokraside, devlet dairelerinde ve belediyelerde sürekli işim oluyor. AK Parti'nin hayatımıza girdiği günden bu yana ne kadar çok iş yaptığını, neleri değiştirip güzelleştirdiğini, bürokrasiye kattığı hızı bende halkın içinden biri olarak görüyorum. Benimde siyasete girme nedenim, daha güçlü bir Türkiye için elimden geleni yapmak, vatandaşımıza hizmet etmek. AK Parti İzmir İl Yönetiminde çeşitli kademelerde görev yaptım. Şimdi işin mutfağından gelen biri olarak Mecliste de İzmir'i temsil etmek, İzmir için var gücümle çalışmak istiyorum" diye konuştu.

"YOLUMUZ AÇIK OLSUN"

Türkiye genelinde Milletvekili Aday listelerinin açıklanmasının ardından derhal yola çıktıklarını, vatandaşla kucaklaştıklarını, yapacaklarını anlattıklarını sözlerine ekleyen AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, gecesini gündüzüne katarak çalışmalara dâhil olan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Çalışmaların arka planında çok sayıda kişinin program hazırlığı yaptığını anlatan Eroğlu, şöyle konuştu; "Ekiplerimiz son derece kararlılık içerisinde çalışmaları yürüttü. İl Başkanımız Aydın Şengül başta olmak üzere, bizleri özenle vatandaşlarımızla buluşturan İlçe Başkanlarımıza, programlarımızı dikkatle yöneten il seçim koordinasyon merkezinde görevli arkadaşlarıma, yoğun tempoda özverisiyle bizleri yönlendiren Kadın Kollarımıza, enerjileriyle tempomuzu artıran Gençlik Kollarımıza çok teşekkür ediyorum. Yolumuz açık olsun, sonuçlar Türkiyemize, İzmirimize hayır getirsin."

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER