Eroğlu, gelin ve damatla seçimini yaptı

AK Partili Eroğlu, oyunu Bayraklı ilçesinde kullandı. Nikâh sonrası oy kullanmak için sandığa koşan damat ve gelini karşılarında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, Milletvekili Adayı Melek Eroğlu da tebrik etti

Eroğlu, gelin ve damatla seçimini yaptı

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Mimar Melek Eroğlu, oyunu Bayraklı ilçesinde kullandı. Vekil adayının oyunu kullanmaya gittiği Şehit Fehmi Bey İlköğretim Okulu'nun bahçesinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Nikâh sonrası oy kullanmak için sandığa koşan damat ve gelini karşılarında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, Milletvekili Adayı Melek Eroğlu da tebrik etti.

Genç çifte ömür boyu mutluluk dileklerini ileten AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, el ele hayırlı bir yolculuğa çıktıklarını ve nikâh sonrası da oy kullanmaya gelerek vatandaşlık görevlerini yerine getirmelerinden memnuniyet duyduğunu kaydetti. Evlilik Cüzdanı ile poz veren genç çifte 'bir ömür aynı yastıkta kocayın' diyen Eroğlu daha sonra 2016 nolu sandıkta oyunu kullandı. Eroğlu, "Ülkemiz için, İzmir için, evlatlarımız için, doğmamış çocuklarımız ve geleceğimiz için hayırlı olsun. Türkiye, İzmir, vatandaşlarımız, evlatlarımız her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER