banner51

Erdoğan: Uber mi nedir?

Taksicilere kaliteyi arttırmaları çağrısında bulunan Erdoğan ''Uber'i bitirdik'' dedi

Erdoğan: Uber mi nedir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Özel Halk Otobüsleri Birliği’nin Yenikapı'da düzenlenen İftar Programına katıldı

Erdoğan şöforlerin arka cam yazılarına değindi ''başarı boş duranın değil koşturanın hakkıdır'' dedi.

Erdoğan ''Üç katlı büyük İstanbul tüneli içinde çalışmalara başlıyoruz'' dedi. Erdoğan ''1994'ten itibaren ulaşım, çevre ve şehiriçi taşımacılık konusunda çok büyük dönüşüm yaptık. Bize oy versin vermesin hiçbir insanımızı dışlamadan projelerimizi hayata geçirdik dedi. 70 ilimizi birbirine bölünmüş yollar ile bağlayarak 83 olan tünel sayımızı 341 tünele ulaştırdık'' dedi.

"UBER Mİ NEDİR?"

Teknik kalite ve müşteri ilişkileri bakımından hizmet standartlarını yükseltmezsen er veya geç bir alternatif gelir bu sistemi değiştirir. Taksicileri kendilerine verilen imkanı değerlendirmeye davet ediyorum'' dedi. Erdoğan ''Bir de Uber mi nedir, bu konuda sayın vali bütün yetki sizde, İçişleri Bakanı talimatı verdi bunların üzerine trafik gidecek gereğini yapacak, biz taksicilerimizin taksilerimizin hakkını birilerine kaptıramayız dedi. Sektörün içinde olarak siz de bilirsiniz, kaliteli hizmetin ürünün asla müşteri sıkıntısı olmaz. İşini iyi yapan yolcusuna değer veren muhakkak kazanır. Özel halk otobüslerinin başarılı bir sınav verdiğine inanıyorum'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER