banner51

Erdoğan: Senin havsalan bunu almaz

Erdoğan, yine Cumyhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi hedef alarak "Erdoğan yaptıysa ben 4.'yü yaparım diyor. Yapamazsın. Senin havsalan bunu almaz. " dedi

Erdoğan: Senin havsalan bunu almaz

AK Partili cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP'nin İstanbul'daki aday tanıtım toplantısında konuştu.


AK Parti'nin İstanbul 'daki aday tanıtım toplantısında konuşan Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

'Türkiye şahlanıyor' diyerek seçim manifestomuzu açıkladık. Seçim beyannamemizi de Ankara'da paylaştık. Yoğun bir programla kesintisiz bir şekilde milletimize yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyor, destek istiyoruz. Erzurum'dan başladığımız miting maratonumuzu her gün 1-2 şehir şeklinde sürdüreceğiz. 24 Haziran'da zaferimizi ilan edeceğimiz güne kadar çalışacağınıza inanıyorum. 

NAMAHREM ELİ UZANMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

AK Parti İstanbul milletvekili adaylarımızın tanıtımını yaptığımız bugün 29 Mayıs. Yani İstanbul 'un fethinin yıldönümü. Bugünün anlamı bizim için farklıdır. İstanbul 'a ve milletimize bir söz veriyorum. Fatih'in askerleriyle birlikte fethettiği bu şehre namahrem eli uzanmasına asla izin vermeyeceğiz.

Milli olmak faize giden parayı, yatırımlar ve sosyal yardımlar yoluyla millete aktarmak demektir. Yerli olmak Türkiye'yi 5 cente muhtaç şekilde İMF kapısında bekletmemek demektir.

Bürokratik oligarşinin hakimiyetine biz son verdik. Halkımız demokrasinin en ileri standartlarına hakimdir. Anayasal değişikliklerle sistemimizi demokratikleştirdik. Zihniyet dönüşümünü tamamladık. Şimdi kurumsal dönüşümü tamamlama zamanı. Yeni bir düzen inşa etmek zahmetlidir. Eski düzenden beslenenler değişime düşman olur. Bir zamanlar hayal edilmesi imkansız olanı birlikte başardık.

YAPAMAZSIN, SENİN HAVSALAN BUNU ALMAZ

Burada sadece birkaç husus üzerinde duracağım. Ekranları başında bizleri izleyen milletime bunları duyurmak istiyorum. Çünkü muhalefet yada diğer cumhurbaşkanı adaylarının yaklaşımlarını anlamak mümkün değil. Yeni havalimanı Türkiye'nin sadece prestij projesi değildir. Anamuhalefet liderine kalsa böyle dev bir havalimanını istemez. Kanalistanbul desen hayır. Erdoğan yaptıysa ben 4.'yü yaparım diyor. Yapamazsın. Senin havsalan bunu almaz. Biz denizin altından Marmaray'ı geçirdik haberin var mı? Basmaz bunların kafası basmaz.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER