banner51

Erdoğan, ilk kez 'İnce' dedi

Son Dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akhisar mitinginde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yüklendi. İlk kez meydanlarda İnce'nin adını anan Erdoğan sözlerine "Eyy İnce" diye başlayıp kendisini eleştirdi

Erdoğan, ilk kez 'İnce' dedi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Lideri Tayyip Erdoğan, Manisa'daki seçim mitingine Cumhurbaşkanlığı forslu helikopteri ile gitti.

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Manisa'da düzenlediği mitingte konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Geçtiğimiz 16 yılda ülkemizi her alanda 3.5 kat büyüttük. 2023'e hedeflerimize ulaşarak ülkemizi 2 kat daaha büyütmeye talibiz. Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti olmuştur. Biz efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Milletimizden yeniden yatırım için, destek bekliyoruz. Güçlü Meclis için cumhurbaşkanlığında şahsımı, Meclis'te AK Parti'yi desteklemeye hazır mıyız?

Birileri laf yapar, biz icraat yapar. Akhisarspor'umuz tarihinde ilk defa Türkiye kupasını alarak bu stadı hak ettiğini gösterdi.
Gerçekten kimsenin beklemediği kupayı kazanarak Akhisar'a getirdi.
100 milyonluk maliyetle ülkemize kazandırdığımız 12 bin kişilik Akhisarspor stadı bir kez daha hayırlı olsun.

AÇIKLAYAMAZSAN NAMERTSİN

AK Parti yatırım demektir, yatırım demektir. Ana muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı, 'yatırım matırım anlamam' diyor. Doğru anlamaz. 20 yıl geriden geldiğimi söylüyor. Otomobil ihracatından 30 milyar dolar kazandık. Ey İnce, sen nerde geziyorsun. Kanal İstanbul'u tanımam diyor. Zaten senin partinin geçmişte böyle bir şeyi yok. Tanımaman normal. 1'e girdin kaybettin, 2'ye girdin kaybettin, 3'e girdin kaybettin, kaybet kaybettin. Tanıtımında ne diyor? 'Muharrem gel gel' diyor. İşi küçümsüyor. Seçim beyannamesini genel başkan okuyor, aday okumuyor. Şimdi bir şey daha söyledi. AK Parti'yi kurarken Pensilvanya'ya gittin mi diyor? İnce sana bir nasihatte bulunayım. Sen siyasette daha çok çıraksın. Senin genelnbaşkanın yalancı, sen de bir şeyler kapmışsın. Pensilvanya'ya gittiğimi söylersen bunu ispatlamak zorundasın. İspat edemezsen namertsin. Senin başkanın da sen kendin de siz hangi partiyi kurdunuz ya? Biz cezaevinden çıktıktan sonra istişarelerimizi yaptık partimizi kurduk. Biz sadece haktan ve halktan aldığımız izinle yola çıktık. Yanımda olanlar varmış, ben cevap vermeden açıklayamazmış. Al cevap veriyorum. Açıklayamazsan namertsin.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER