Erdoğan canlı yayını bölünce, terk etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı konuşması için kendisine özel yapılan yayının kesilmesine tepki gösteren Muharrem İnce yayını terk etti.

Erdoğan canlı yayını bölünce, terk etti!

Haber Global kanalına gazetecilerin sorularını yanıtlamak üzere özel olarak davet edilen Muharrem İnce, konuşması sırasında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’un fethinin yıl dönümü için düzenlenen programına dönülmesi ve kendi yayınının kesilmesi üzerine sert tepki gösterdi.

İnce, “Böyle programlara çağırmayın bir daha. Pravda gibi bütün kanallar Erdoğan’ı gösterecek. Korkmayın bu kadar Erdoğan’dan” dedi.

Erdoğan’ın konuşması sonrası ise İnce tepkisini artırarak canlı yayını terk etti.

KANALDAN AÇIKLAMA

İnce’nin yayını terk etmesinin ardından açıklamalarda bulunan Haber Global kanalı şu ifadeleri kullandı:

“Kamuoyunun Bilgisine

Sayın Muharrem İnce'ye bu akşamki yayın öncesi Sayın Cumhurbaşkanı'nın Fetih kutlamaları nedeniyle yapacağı konuşmaya bağlanacağımızı söyledik. Kendisi de bize “Ama böyle yaparsanız ben sizi eleştiririm” dedi.

Biz de kendisine bu eleştirisini saygıyla karşılayacağımızı ifade ettik.
Ancak Sayın İnce, Sayın Cumhurbaşkanı'nın konuşmasının ardından stüdyoya dönüldüğünde sözlü olarak tepkisini göstermek yerine yayını terketti.

Böyle olmasını arzu etmezdik ama biz yine de yayınımıza katılmasından dolayı Sayın Muharrem İnce'ye teşekkür ediyoruz. Kendilerine her zaman ekranımızın açık olduğunu yineleriz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gizem hayaloglu
Gizem hayaloglu - 3 ay Önce

Iki medya hariç bütün medyalar Satilmis inceninde dediği gibi burası Reisin babasinin malı değil cumhurbaşkanlığınin sıfatını bile bilmiyor turkiyeyi satın almak değil görevi belli kanunlar yetkisinde devlete hizmettir diktatörlükle kimsenin özgür iradesini alamaz başkası gelince bakalım medya olarak napicaksiniz kimin peşinden kosacaksiniz medya tarafsız olur yazık menfaat için ne hallere düştünüz keser döner sap döner gün gelir hesap döner

SIRADAKİ HABER