banner51

Erdoğan, Ankara ve İzmir adaylarını bugün açıklıyor

Erdoğan bugün partisinin içlerinde Ankara ve İzmir'in de olduğu 20 il ve bazı ilçelerin belediye başkan adaylarını açıklayacak. Toplantıda İzmir adayı olarak olarak açıklanmasına kesin gözüyle bakılan Zeybekci'nin İzmir Teşkilatı ile birlikte oturması dikkat çekti

Erdoğan, Ankara ve İzmir adaylarını bugün açıklıyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşuyor. Erdoğan, aralarında Ankara ve İzmir'in de bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacak.

Öte yandan ismi AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak  açıklanması beklenen NAihat Zeybekci toplantıyı büyük bir heyecanla takip ederken, Zeybekci'ye İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, İzmir Milletvekillerinin  TBMM Grup Toplantısı'nda birlikte oturması dikkat çekti.

Toplantıda, Ankara, İzmir, Balıkesir, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Konya, Mardin, Muğla ve Sakarya büyükşehir belediye başkan adaylarının yanı sıra Afyonkarahisar, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Karaman, Muş, Uşak, Yozgat ve Sivas'ın belediye başkan adaylarının açıklanacağı bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER