Doğan'dan Kocaoğlu'na: İşte sizin vizyonunuz!

AK Parti İzmir 1.bölge Milletvekili adayı Bilal Doğan, seçim kampanyasını Torbalı Atatürk Mahallesinde sürdürdü

Doğan'dan Kocaoğlu'na: İşte sizin vizyonunuz!

AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan, seçim kampanyasını sürdürdüğü Torbalı’da ilçe belediyesi tarafından yapımı tamamlanan hizmetleri yerinde inceledi. Meydanları, yürüyüş yollarını, parkları, düğün saraylarını, sosyal eğitim merkezlerini, köy konaklarını, alt geçidi, spor sahalarını gezen Doğan, İzmir Büyükşehir Belediyesini eleştirdi.

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Ak Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, SKM Başkanı Özgür Erman Çağlar ve kalabalık bir partili grupla birlikte Atatürk Mahallesi'ne giden Bilal Doğan burada işyerlerini gezdi, vatandaşlardan oy istedi.

Güneydoğu kökenli vatandaşların yoğunlukta yaşadığı Atatürk Mahallesi'nde gördüğü ilgiden memnun olan Doğan “Mahmut Atilla Kaya kardeşimiz, Adnan Yaşar Görmez başkanımız, ilçe teşkilatımız el ele vermişler, en büyük yatırımı insanın kendisine yapmışlar. Sevgi kardeşlik, birlik, beraberlik nasıl sağlanır, yaşatılır ve bir ilçe 4 yılda iki kat nasıl büyür bunu Torbalı’da görsünler''dedi.

Torbalı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan hizmetlerin bir bölümünü de gezen Bilal Doğan ''Bir ilçe düşünün, 4 yılda iki kat büyümüş. Modern devlet hastanesini, huzur evini hizmete açmış. Hergün onlarca vatandaşa evde bakım hizmeti sunuyor. Şimdi müsseles alan dedikleri muazzam bir projeyi hayata geçiriyorlar. Yoları, bulvarları, sosyal yaşam alanlarını gördükçe etkilendik. 135 projeden söz ediliyor. İzmir’de AK Parti ilçe belediyelerinden hangisine gitseniz bir başarı hikayesi yazarsınız. Menderes, Kiraz, Kemalpaşa, Selçuk, Ödemiş, Kınak’a gidin Ak belediyeciliği görün. Buralarda tek sorun İZSU tarafından kazılan, terk edilen şebeke hatlarıdır. Bunda artık iyi niyet aramıyoruz “ şeklinde konuştu. 

KOCAOĞLU KENDİ SÖKÜĞÜNÜ DAHİ DİKEMİYOR

Deneyimli siyasetçi Bilal Doğan, Bekir Sakarya Caddesi’nde yaklaşık 1 aydır boşa akan su patlaklarını göstererek, “Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği ziyaretinde hükümetimizin bugüne kadar İzmir’e milyarlarca lira para gönderdiğini söylemiş ve bu paranın nereye gittiğini sormuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun cevap veremediği sorunun yanıtı işte burada. Gördüğünüz gibi İzmir’in parası, milli servetimiz, çoluk çocuğumuzun rızkı burada 1 aydır boşa akıyor. Sadece burada değil kuşkusuz, kaçak su oranı bakımından dünya şampiyonuyuz. Kaynaklarımız boşa akıyor” dedi.

“İZMİR’İN SORUNLARININ KAYNAĞI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’DİR”

İzmir'deki en temel sorunların Büyükşehir Belediyesi’nden kaynaklandığını ifade eden Doğan, “Gittiğimiz her yerde bize iletilen sorunların, şikâyetlerin neredeyse tamamı Büyükşehir Belediyesi ile ilgili. Aynı sorunları biz de görüyoruz. Kendi söküğünü bile dikemeyen bir anlayış İzmir’i nereye götürecek? İzmir’i sadece 3 ilçeden ibaret olarak gören bu anlayış, kentin tamamına hizmet götürebilir mi? Sayın Kocaoğlu çıkmış vizyondan bahsediyor, işte sizin vizyonunuz burada gördüğünüz gibi boşa akıyor. Aynı sorunlar İzmir’in tüm bölgelerinde yaşanıyor” diye konuştu.

24 HAZİRAN TÜRKİYE İÇİN MİLAT OLACAK

Yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimlerine de değinen Doğan sözelerine şu şekide devam etti: “Biz her seçimi önemli görüyoruz ama bu seçim ülkemiz açısından daha önemli. Bu seçim ülkemizin kaderini tayin edecek. Türkiye bağımsızlık mücadelesini 24 Haziran’da tamamlamış olacak. Zaten o yüzden düşmanlarımız topu, tüfeği, faizi, doları, eurosu ne kadar silahları varsa hepsini Türkiye’ye çevirmiş durumdalar. Allah’ın izniyle her zorlu süreçten olduğu gibi milletimiz bu süreçten de birlik ve beraberlik içerisinde güçlenerek çıkacaktır. Türkiye, AK Parti iktidarı ile, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığında 25 Haziran sabahına daha güçlü, daha kararlı bir şekilde uyanacaktır. Bu zafer yalnızca Türk milletinin değil, tüm İslam coğrafyasının, tüm mazlum ve mağdur halkların zaferi olacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER