Dağ: İnşallah ikinci bayramı hep beraber yaşarız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "İnşallah 24 Haziran akşamında da 12 seçimde olduğu gibi 13. seçimde de ikinci bayramı hep beraber yaşarız." diye konuştu

Dağ: İnşallah ikinci bayramı hep beraber yaşarız

Milletle iftar ve sahurda da bir arada olmaya gayret ettiklerini belirten Dağ, "Dinimizin, kültürümüzün, değerlerimizin güzelliğini bu sayede daha iyi anlıyoruz." dedi.

İzmir'in Kınık ilçesinin Poyracık Mahallesi'nde düzenlenen iftar programına katılan Dağ, ortaya vizyon koyan, kendine güvenenlerin tarih yazabileceğini, gerçekleştiremeyenlerin ise tarihten silinip gideceğini söyledi.

Dağ, dünyanın hiçbir yerinde aynı masa etrafında buluşmuş, kendisine rengi, ırkı sorulmayan, "zengin mi, fakir mi" diye bakılmayan, statülerin, dünyalık mevki ve makamların bir kenara konulduğu başka organizasyonun bulunamayacağını kaydederek, şöyle konuştu:

İNŞALLAH 2. BAYRAMI BİRLİKTE YAŞARIZ

"Bu organizasyon İslam'ın, dinimizin bize verdiği güzelliklerden. Bu ayın sonuna kadar bunlara devam edeceğiz. Bu ay bittiğinde bayram geliyor. Bu ayı, ruhuna uygun bir şekilde değerlendirip bayramda sevdiklerimizle güzel bir bayram geçiririz inşallah. İnşallah da 24 Haziran akşamında 12 seçimde olduğu gibi 13. seçimde de ikinci bayramı hep beraber yaşarız."

İftar programına, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Fatmanur Gündüzpolat da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER