Cumhurbaşkanı'ndan Karabağlar açıklaması

AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir Karabağlar'daki kentsel dönüşüm hakkında açıklamada bulundu

Cumhurbaşkanı'ndan Karabağlar açıklaması

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan AKP Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulunuyor.

 Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

 İZMİR KARABAĞLAR'DA KENTSEL DÖNÜŞÜME İHTİYAÇ YOK MU ?

Dev kulelerde binalarda çocukların hepsi kibir abidesi. Birbiriyle konuşmak falan yok. Toki başta olmak üzere yatay şehirleşme anlayışıyla bütün o binalarda yaşayanların hukukunu geliştireceğiz.

Bir yandan seçim çalışmalarında bir yandan mecliste aktif olmanızı bekliyorum 

AKP'de parti içinde yarış bir demokrasi şölenidir. Bir görev için yeri gelir 2 kiŞi yeri gelir 10 kişi talip olur. AK Parti seçimden seçime millete giden değil her gün milletle birlikte olan bir partidir. 

Bizim için asıl olan milletimizin gönlünü kazanmaktır. 

Hem cumhurbaşkanlığı görevini kullanarak, hem belediyelerden alacağımız zaferle süreçi iyi değerlendireceğiz. Şimdi hedefimiz Türkiye'yi dünyanın en gelişmiş 10 ülkenin içine yükseltmektir .

İstikrar ve güven ortamının devamına ihtiyacımız var. Milletimizin bize 31 martta bize yeniden bu şansı vereceğine yürekten inanıyorum. AK parti olarak süreci tamamladık, sahaya indik. 31 mart seçimlerimizin manifestosunu ilan ettik. Seçim kampanyamızı resmen başlatmış olduk. Kampanyamızın ana fikri milletimizin gönlüne girmek. Peki nasıl gireceğiz?AK Partinin geleceği ile milletimizin geleceğini farklı görmeyeceğiz. Milletimiz varsa bizim de var olacağımızı, milletimiz üzülürse bizim de üzüleceğimizi anlatacağız. Bunu tüm kalplere nakşedeceğiz. 

Bizim dünyamızda kibrin büyüklenmenin adaletsizliğin yeri olmadığını göstereceğiz.

İnsana çevreye kültüre sanata tarihe vicfdana uygun şehircilik anlayışını milletimizle paylaşacağız. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER