Cumhurbaşkanı'ndan Denizli’de İzmir mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli'de vatandaşlara seslendi

Cumhurbaşkanı'ndan  Denizli’de İzmir mesajı

Erdoğan Denizli'de yaptığı konuşmada İzmir'den Nihat Zeybekçi'yi aday gösterdiklerini hatırlatarak, "Nihat Kardeşimiz'i İzmir'e niye gönderdik? Körfez ne halde ya, pislikten geçilmiyor. İzmir gibi bir kentimize bu yakışır mı. Susuzdu bir zaman oraya suyu DSİ ile ben getirdim." dedi.

Cumhurbaşkanı özetle şunları söyledi;

“Şu anda Cumhur İttifakı’nın karşısında kim var? ‘Zillet ittifakı’ var. Benim milletim bölücü terör örgütünün desteklediği kişilere oy verir mi? İşte ‘zillet ittifakı’na bir Osmanlı tokadı yakışır. Cumhur İttifakı’nın zaferi bir tarihtir. Denizli’de inşallah bu sefer rekor kıracağız. Teşkilatlarımızdan üyelerimize AK Partiye ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş kardeşlerime aman ha içinizde bir, beraber olun diyorum çünkü maalesef hala istediğimiz konsolidasyon olmuş değil. Bunu başarmamız lazım, ve ben bunu başaracağımıza inanıyorum.

Bir zamanlar soyadı Derviş olan bir zat vardı nerede şimdi? Onu gönderenlerin yanında ABD’de. Tezgahlar kuruyorlar o tezgahları da bozduk. İşte geçenlerde patates soğan oyunu yaptılar. Tanzim satışları da kurduk mu? 31 Mart’tan sonra masaya oturacağız, gerekirse ürün çeşitlerini de artıracağız.

Nihat Kardeşimiz’i İzmir’e niye gönderdik? Körfez ne halde ya, pislikten geçilmiyor. İzmir gibi bir kentimize bu yakışır mı. Susuzdu bir zaman oraya suyu DSİ ile ben getirdim. Diyorlar ki Ak Parti kuyruk getirdi. İki kuyruk var bir kuyruk yokluklar kuyruğudur. Benzin kuyrukları 24 saat istasyonlarda beklerdik. Şimdi ki kuyruk bereket kuyruğu, varlık kuyruğu, fırsatçılara ders verme kuyruğu. Benim vatandaşım geliyor oradan yüzde 50 uzuz sebzesini meyvesini alıyor.”

YORUM EKLE

banner47