Cumhurbaşkanı Aydın'dan İzmir'e seslendi

Aydın'da halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP kiminle yürüyor? Terör örgütüyle, siyasi temsilcileriyle yürüyor. Bizim onlarla işimiz yok! Geç o işi geç. Bakıyorsun İyi Parti kiminle yürüyor, onlarla yürüyor. Öbür tarafta bakıyorsun bir de Saadet Partisi. O da onlarla yürüyor. Bunlar 4'lü çete." diyerek tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Aydın'dan İzmir'e seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Aydın'a bir de müjde verdi: "Aydınlı kardeşlerimizin; burası önemli hanımlar çok iyi bilir. Atık su bedellerinin yüksekliğinden şikayet ettiğinizi duydum. İnşallah önümüzdeki dönemde büyükşehir belediyesini AK Parti yönetmeye başladığında bu sorun da çözülecek, içme suyu bedelleri de çözülecek."...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cerablus'ta, El-Bab'da, İdlib'de benim mehmedim tankıyla topuyla teröristleri yok etti. O patatescilere, domatescilere sesleniyorum. O merminin bedelinin ne olduğunu bilir misin? Bunlar anlamaz. İşte biz inşallah sizlerle beraber 31 Mart'ta bunlara bir de bunun dersini vereceğiz. Gerekirse aç kalırız, açlığımızı bildirmeyiz. Doğalgaz, elektrikte indirimler yapıyoruz ama bunları görmüyorlar. Modern bir Türkiye'yi inşa ediyoruz. Türkiye ekonomisinin çözümüne katkı vermek yerine kriz duasına çıkıyorlar. Biz zaten gerekli önlemleri alıyoruz. Ama bunların öyle bir derdi yok." dedi. Erdoğan, Kartal'da çöken binayla ilgili de açıklamalarda bulundu. Erdoğan, " Bu bina ruhsatsız, iskansız. Ve maalesef 17 vatandaşım burada şehit oldu. Şu anda birkaç kişi daha enkazın altında var. Eğer kentsel dönüşüm olsaydı, bunlar planlı olsaydı, kaçak yapılar olmasaydı bunlar başımıza gelir miydi? Artık bizim sabrımız taştı. Kartal'daki enkaz tamamen kaldırıldıktan sonra bir araya gelip nasıl bir eylem yapacağız, buna göre adımlarımızı atacağız." ifadelerini kullandı.

Aydın'da halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP kiminle yürüyor? Terör örgütüyle, siyasi temsilcileriyle yürüyor. Bizim onlarla işimiz yok! Geç o işi geç. Bakıyorsun İyi Parti kiminle yürüyor, onlarla yürüyor. Öbür tarafta bakıyorsun bir de Saadet Partisi. O da onlarla yürüyor. Bunlar 4'lü çete." diyerek tepki gösterdi. Başkan Erdoğan konuşmasında Aydın'a bir de müjde verdi: "Aydınlı kardeşlerimizin; burası önemli hanımlar çok iyi bilir. Atık su bedellerinin yüksekliğinden şikayet ettiğinizi duydum. İnşallah önümüzdeki dönemde büyükşehir belediyesini AK Parti yönetmeye başladığında bu sorun da çözülecek, içme suyu bedelleri de çözülecek."..

 Erdoğan, "Cerablus'ta, El-Bab'da, İdlib'de benim mehmedim tankıyla topuyla teröristleri yok etti. O patatescilere, domatescilere sesleniyorum. O merminin bedelinin ne olduğunu bilir misin? Bunlar anlamaz. İşte biz inşallah sizlerle beraber 31 Mart'ta bunlara bir de bunun dersini vereceğiz. Gerekirse aç kalırız, açlığımızı bildirmeyiz. Doğalgaz, elektrikte indirimler yapıyoruz ama bunları görmüyorlar. Modern bir Türkiye'yi inşa ediyoruz. Türkiye ekonomisinin çözümüne katkı vermek yerine kriz duasına çıkıyorlar. Biz zaten gerekli önlemleri alıyoruz. Ama bunların öyle bir derdi yok." dedi. Erdoğan, Kartal'da çöken binayla ilgili de açıklamalarda bulundu. Erdoğan, " Bu bina ruhsatsız, iskansız. Ve maalesef 17 vatandaşım burada şehit oldu. Şu anda birkaç kişi daha enkazın altında var. Eğer kentsel dönüşüm olsaydı, bunlar planlı olsaydı, kaçak yapılar olmasaydı bunlar başımıza gelir miydi? Artık bizim sabrımız taştı. Kartal'daki enkaz tamamen kaldırıldıktan sonra bir araya gelip nasıl bir eylem yapacağız, buna göre adımlarımızı atacağız." ifadelerini kullandı.


İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Aydın inşallah 31 Mart'ta AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın yanında duracaktır ben buna inanıyorum. Aydın 31 Mart'ta da büyük şehircilik anlayışıyla ufkunu daha da genişletecektir. Aydın, dün Menderes'in yanında durup demokrasi safındaki yerini belli etmişti, inşallah şimdi de beka meselesinde bizim yanımızda yer alacaktır.

TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ İÇİN HAYALLERİ YOK
Türkiye için dertlenmek, çalışmak, hizmet etmek her babayiğidin harcı değil. Bu ülke için tuğla üstüne tuğla koymamış yıkım ekibi var ya… İşte o yıkım ekibi yine ellerini ovuşturmaya başladı. Bunların Türkiye'nin geleceği için tek bir planları, hayalleri yoktur. Her seçimde armut piş, ağzıma düş misali ülkenin yönetiminin kendi ellerine verilmesini beklerler. Şimdi yine aynı hevesle kırılıyorlar. CHP'ye, PKK'nın güdümündeki partiye, onlarla milliyetçilik iddiasındaki bir başka partiye kadar hepsi bir araya gelebiliyor.
 

BUNLAR 4'LÜ ÇETE
CHP kiminle yürüyor? Terör örgütüyle, siyasi temsilcileriyle yürüyor. Bizim onlarla işimiz yok! Geç o işi geç. Bakıyorsun İyi Parti kiminle yürüyor, onlarla yürüyor. Öbür tarafta bakıyorsun bir de Saadet Partisi. O da onlarla yürüyor. Bunlar 4'lü çete. Bize hakaret ediyorsunuz diyorlar. Biz gerçeği, olanı söylüyoruz

BU CİBİLİYET MESELESİ
Diyorlar ki bak siz de ittifaksınız. Dur orada dur. Bizimki cumhur ittifakı cumhur. 15 Temmuz darbe girişiminin karşısında el ele verdik. Yenikapı'da birleştik. CHP'ye sen de gel dedik. Cuma akşamına kadar gelemeyeceklerini söylediler. Baskı geldi, Cuma akşamı haber verildi. 7 Ağustos'ta hayatına görmediği katılım gördü. Bu cibilliyet meselesi. Ne yaptılar bunlar. Soğana patatese ümit bağlamışlardı geçen seçimde. Şimdi domatese bibere sarılmış durumdalar. Bunları konuşarak oy toplayacaklarını sanıyorlar.

KRİZ DUASINA ÇIKIYORLAR
Cerablus'ta, El-Bab'da, İdlib'de benim mehmedim tankıyla topuyla teröristleri yok etti. O patatescilere, domatescilere sesleniyorum. O merminin bedelinin ne olduğunu bilir misin? Bunlar anlamaz. İşte biz inşallah sizlerle beraber 31 Mart'ta bunlara bir de bunun dersini vereceğiz. Gerekirse aç kalırız, açlığımızı bildirmeyiz. Doğalgaz, elektrikte indirimler yapıyoruz ama bunları görmüyorlar. Modern bir Türkiye'yi inşa ediyoruz. Türkiye ekonomisinin çözümüne katkı vermek yerine kriz duasına çıkıyorlar. Biz zaten gerekli önlemleri alıyoruz. Ama bunların öyle bir derdi yok.CHP ARTIK KILIÇDAROĞLU'NUN VE AVANESİNİN PARTİSİDİR
Ey CHP'ye gönül vermiş kardeşim, biz Kandil'i başlarına yıkmaya çalışırken, terör ağlarından icazetli seçim ittifakı kuranlara 31 Mart'ta dersini vermeyecek misin? CHP, artık sadece Kılıçdaroğlu'nun ve avanesinin partisidir.

MHP'Lİ KARDEŞLERİMİ KUTLUYORUM
Bizim ittifakımızın zemininde rabia var. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet var. Peki bunların ittifakının zemininde ne var? Demek ki, mesele belediye başkanlığı değil, meclis üyeliği değil, buradaki asıl mesele Türkiye'nin verdiği kutlu mücadelenin sekteye uğratmaktır. Önümüzdeki dönemde tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işi, gönül işi diyerek belediyecilikten yeni ufuk açıyoruz. Aydın, hizmet siyasetine, 31 Mart'ta gönül belediyeciliğine kavuşmaya hazır mısın? Maşallah size. Bugün ittifakta olduğumuz MHP'nin kuruluşunun 50. yıl dönümünden dolayı MHP'li kardeşlerimi kutlamak istiyorum. MHP, Türkiye'nin bekasına sahip çıkmış bir partidir. MHP, başta Sn. Bahçeli olmak üzere milletine ve devletine canları pahasına sahip çıkmıştır.

'AYDIN'DA İÇME SUYU BEDELLERİ ÇÖZÜLECEK'
Aydınlı kardeşlerimizin; burası önemli hanımlar çok iyi bilir. Atık su bedellerinin yüksekliğinden şikayet ettiğinizi duydum. İnşallah önümüzdeki dönemde büyükşehir belediyesini AK Parti yönetmeye başladığında bu sorun da çözülecek, içme suyu bedelleri de çözülecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER