Çıray'dan CHP'ye 'geçmiş olsun' ziyareti

İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray geçtiğimiz gün Adalet ve Kalkınma Partili oldukları iddia edilen bir grup tarafından saldırıya uğrayan CHP Konak Koordinasyon Merkezi’ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Çıray'dan CHP'ye 'geçmiş olsun' ziyareti

Dün akşam saatlerinde Adalet ve Kalkınma Partili olduğu öne sürülen bir grup, CHP Konak Seçim Koordinasyon Merkezi’ne saldırıda bulunmuştu. İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray Koordinasyon Merkezi’ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

"İZMİR'E GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM"

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu tarafından karşılanan Çıray “CHP Konak Seçim Ofisine saldıranları kınıyorum. Seçimler her zaman bayram havasında yaşanmalıdır. Türk milletinin 1946’dan beri deneyimleri bunu sağlayacaktır. Daha önce İstanbul’da bize de ağır saldırı düzenlediler. Hayati tehlikeler geçirdik.Bu nedenle siyasi parti temsilcileri bu kendini bilmezlere karşı dikkatli olmalıdır.CHP’ye saldıran bu kişilerin Adalet ve Kalkınma Partisini temsil ettiklerine inanmıyorum. Ayrıca İzmir’in başarılı Emniyet Müdürü’nün bu konudaki hassasiyetini de biliyoruz. Çağdaş demokrasinin en belirgin özelliklerinden kavgasız ve gürültüsüz olması gerekiyor. Medeniyetin ve yeniliklerin öncüsü olan İzmir’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. “ diyerek sözlerini tamamladı.

"BU KİŞİLERİN AKP'Yİ TEMSİL ETTİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM"

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu “Sayın Aytun Çıray’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu kişilerin AKP’yi temsil ettiğini düşünmüyorum. Yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER