Çiftçioğlu: Cemil Tugay bu soruları cevaplayabilecek mi?

Ak Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay'a sert sorular yöneltti.

Çiftçioğlu: Cemil Tugay bu soruları cevaplayabilecek mi?

 Cemil Tugay'ın kaçak güreştiğini ifade eden Çiftçioğlu, Karşıyaka'mıza Tugay'ın beş yılda sırasıyla hangi projeleri yapacağını şuan hiç kimsenin bilmediğini, nasıl olsa seçilirim, proje açıklayarak kendimi zora sokmayayım mantığı ile seçim kampanyası yürüttüğünü belirtti. Karşıyakalılar'ın artık buna "dur" diyeceğini belirten Çiftçioğlu, CHP Adayının kayıtsızlığına sandıkta cevabın verileceğine inandığını  belirtti.

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayımız  Ayda Maç'ın Karşıyaka'mıza yönelik  projelerini  lansman toplantısı ile açıkladığını nokta nokta detaylarıyla nereye ne yapılacağını anlattığını belirten  Çiftçioğlu, CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay'a şu soruları yöneltti.

Karşıyaka Belediyesi'nin  mal varlıkları üzerinde halen daha dört farklı firma tarafından haciz işlemlerinin devam ettiğini belirten Çiftçioğlu, bu süreç ile alakalı eylem planınız nedir? Yoksa görevi devredecek belediye başkanı  gibi kaynaklarınızı belediye gayrimenkullerini satarak mı oluşturmayı planlıyorsunuz?

Belediye bütçesinin büyük bir bölümü personel maaşlarına gitmektedir. Mevcut çalışan belediye personellerinden işten çıkarılacak kişiler olacak mıdır?

"Uçuk fikirlere sahip olan benim, Karşıyakalılar değil" diyerek, Karşıyakalıyı hor görüp hamaset yapan  Cemil Tugay'ın uçuk projeleri nelerdir? Bu projeler hangi noktalara planlanıp hayata geçeceği  dilimler ne zamandır?

CHP'nin Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi ile alakalı yapılan eleştirilere  Cemil Tugay'ın tavrı nedir? Hepsinin kefili Cemil Tugay mıdır? Hepsine Yol Arkadaşım Diyebiliyor mu?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin Işık
Selahattin Işık - 12 ay Önce

“Siyaset değil Karşıyaka kazansın” derken ne amaçlanıyor?? Cumhur ittifakının adayı Ne kast ediyor??? Akp Ve Mhp siyasi partiler ve ortak seçime giriyorlar!vede Cumhur ittifakının adayı???! Siyaset değil derken hangi Siyasi görüşlerden oy almayı planlıyor??

Ahmet izgin
Ahmet izgin - 12 ay Önce

Sırf sorulara soru olsun diye yorum yapmışsın

Siyaset değil karşıyaka kazansın sloganından anladığın bumu senin , eğitim düzeyinin genel kültürün mizahın sosyal yaşamın kenti Karşıyaka'da bu sloganı bir insan nasıl anlayamaz , şaşırtıcı doğrusu , anladım ama işime gelmiyor diyorsan eyvAllah ...

Bu bir YEREL seçimdir sevgili vatandaşlar , siyaseti bir kenera bırakalım işin ehli insanlar tarafından (A grubu şehir plancısı bir aday ) kaliteli ve disiplinli hizmet alalım yaşadığımız ilçe kazansın ,biz kazanalim KARŞIYAKA kazansın demek istiyor ,
İş sadece slogan yazmakla da olmuyor onun altını üstünü doldurmak lazım bunlar neler iki elin parmaklarını geçmeyecek sayida olan A grubu şehir plancısı bir aday ve lansman ile ince detaylarına kadar anlatılan projeler ...

Saygılar
Karşıyaka kazansın ....

SIRADAKİ HABER