"CHP'nin kalelerini yıktık"

İzmir'de gece gündüz demeden mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Bekle, AK Parti ile Roman mahallerinde tarihi fark attı. AK Partili Bekle, "CHP'nin kalelerini yıktık" dedi.

"CHP'nin kalelerini yıktık"

Seçim sonuçlarının hemen ardından teşekkür ziyaretlerine başlayan AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle Romanların yoğun olarak yaşadığı Tepecik, Kuruçay, Esendere ve Ege mahallelerinde vatandaşlarla kucaklaştı. AK Parti, Ege Mahallesi ve Kuruçay (Emir Sultan) başta olmak üzere tüm Roman mahallelerinde açık ara önde çıktı. 

KUTLAMALAR SÜRÜYOR 

Yaptığı ziyaretlerde vatandaşlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten Bekle, gittiği her mahallede davul zurna ile karşılandı. Bekle'nin TBMM'de yerini alması coşkuyla kutlandı. Romanların yoğun olarak yaşadığı mahallelerde vatandaşlar tercihini AK Parti'den yana kullandı.

"DESTEK BÜYÜK"

Mahallelerde sevgi seline tutulan Bekle, 24 Haziran seçimleri ülkemiz için çok önemliydi. Bütün saldırılara rağmen milletimiz istikrarlı davrandı. Milletimiz istikbalini düşünerek Cumhurbaşkanımızı Başkan yaptı ve ilk defa oluşacak güçlü hükümet ve güçlü Meclis modeline büyük bir destek verdi. İzmir'deki tüm Roman mahalleleri bizlere büyük bir teveccüh gösterdi. Tüm kardeşlerimize desteklerinden dolayı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER