CHP'lilerden İnce için seçim videosu

İzmir'de, CHP Bornova İlçe Teşkilatı bünyesinde faaliyet gösteren Bilişim ve Kültür Sanat Komisyonu'nca cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için video hazırlandı. CHP'liler tarafından çekilen videoda, yine partililer görev aldı 

CHP Bornova Bilişim ve Kültür Sanat Komisyonu tarafından partinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına destek verildi. CHP'liler, 1 dakikalık video hazırlayarak, sosyal medyada paylaştı. Partililerin rol aldığı video, akşam karanlığında çekildi.

Videoda, sokakta gezen bir genç, yol kenarında Muharrem İnce'ye ait materyali buluyor. Bu materyali alıp, sokakta ilerleyen gencin karşısına 4 kişi çıkıyor. Videoda, bu 4 kişinin, hükümetin karanlığını ve baskıyı temsil ettiğini söyleyen Bornova CHP Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ecem Gül, "Karanlığa ve zorluklara rağmen genç, materyalde yazan 'SevİNCE Durma Koş Ardından' yazısından güç alarak koşuyor. Böyle olunca karanlıkta baskıyı temsil eden kişiler şaşırıyor ve dağılıyor. Ardından 'Sevince' adlı parçanın ezgileri ile birlikte yazıyı duvara spreyliyor" dedi.

AMAÇ, FARKINDALIK YARATAMAK

Buradaki amaçlarının, herkesin umudunu diri tutmasını sağlamak olduğunu dile getiren Ecem Gül, CHP'yi iktidara, Muharrem İnce'yi de cumhurbaşkanlığına taşımak için seçim gününe kadar bu tarz çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Video ile daha çok seçmene ulaşarak, CHP'nin seçim kampanyasına katkı sunmak istediklerini belirten Gül, sosyal medya üzerinden paylaştıkları videoyla kampanyada farkındalık yaratmak istediklerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER