CHP'li Yücel o sözleri affetmedi: Sert çıkış!

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül'ün Kocaoğlu'nu hedef alan açıklamalarını sert bir dille eleştirdi

CHP'li Yücel o sözleri affetmedi: Sert çıkış!

BEN TV / AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül'ün Kocaoğlu'nu hedef alan açıklamasını, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel sert sözlerle eleştirdi.

Aydın'ın; " Kocaoğlu, İzmir’in başına gelmiş en büyük talihsizliklerden biridir. İzmir’de hiçbir eseri olmadığı için ismi en çabuk unutulacak belediye başkanıdır. Kendisine de İzmir’e de yazık etti” açıklamalarına Yücel, sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Yücel; AK Parti İl başkanının açıklamalarını 'kuyruk acısı' olarak nitelendirdi.

İşte Yücel'in o açıklaması:

“İzmir’in ve Türkiye’nin başına gelmiş en büyük talihsizlik AKP iktidarıdır. AKP İl Başkanının Kocaoğlu hakkında sarf ettiği bu sözler deli saçmasından, hadsizlikten başka bir şey değildir. Aziz Kocaoğlu’na yapılan hakaret onu seçen milyonlarca İzmirliye yapılmıştır. Karşısına rakip olarak çıkarılan her AKP adayını bozguna uğratan Kocaoğlu sırf AKP’ye yaşattığı hezimetlerle bile unutulmaz olmuştur. AKP İl başkanının bu ipe sapa gelmez açıklamaları da bu hezimetlerin kuyruk acısıdır”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER