CHP'li Yücel'den Ankara çıkarması

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Ankara'ya giderek Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüştü. Yücel, görüşmenin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak; "İçinde bulunduğumuz süreçle ilgili istişarede bulunduk" ifadelerini kullandı

CHP'li Yücel'den Ankara çıkarması

BEN TV - Cumhuriyet Halk Partisi'nde, 31 Mart 2019 yerel seçimler öncesi çalışmlar hıuz kazandı. İYİ Parti ile iş birliği kararının alınmasının ardından, gözler partinin kalesi olarak nitelendirilen İzmir'e çevrildi.

Büyükşehir belediye başkan adayı ve ilçelerdeki durum merak edilirken, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel dün Ankara'ya çıkarma yaptı.

Ankara'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Deniz Yücel, görüşmeyle ilgili sosyal medya hesabından bu sabah bir paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu ile makamında çekilmiş bir fotoğrafı paylaşan Yücel; "Genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu doğum gününde makamında ziyaret ederek İzmir örgütünün selamlarını ve saygılarını ilettim, içinde bulunduğumuz süreçle ilgili istişarede bulunduk” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER