CHP'li Yıldırım'dan kurultay çağrısı yapanlara mesaj!

CHP'de merakla beklenen yeni MYK açıklanmasının ardından, Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım sosyal medya hesabından açıklama yaparak kurultay isteyen partililere seslendi

CHP'li Yıldırım'dan kurultay çağrısı yapanlara mesaj!

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP), olağanüstü kurultay için toplanan imza sayılarının yankısı hala sürerken, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise MYK'da değişikliğe gitti.

MYK'da yapılan revizyonun ardından Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, kurultay çağrısı yapan partililere seslendi. Yıldırım; "Şu dakikadan itibaren Kurultay çağrısı yapan arkadaşlarımızın bu çağrılarını bir kenara bırakmasını talep ediyorum. Çünkü bu çağrılar partimize ve ülkemize zarar veriyor bize inanmış milyonları umutsuzluğa sevk ediyor" ifadelerini kullandı.

İşte Yıldırım'ın o mesajı: 

Sevgili Yol Arkadaşlarım;

Ülkemiz kurtuluş mücadelesi verdiği yıllardan sonra ilk kez ekonomik ve sosyal bir yıkımın eşiğine gelmiştir.

AKP iktidarının uyguladığı ekonomik ve siyasi politikalar uzun yıllar telafisi mümkün olmayacak tahribata sebebiyet vermiştir.

24 Haziran seçimlerinde bizler bunu görerek vatandaşlarımıza bu günleri anlatmaya çalıştık.

Bizler bu ülkenin kurucu partisinin üyeleri olarak yılmadan mücadelemize devam etmek zorundayız. Çünkü çocuklarımıza ve ülkemize borcumuz var.

Bu vesileyle Yeni MYK’mıza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Başaracağız.

Artık her türlü tartışmayı, kurultay taleplerini  ve sosyal medya üzerinde yapılan eleştirileri bir kenara bırakarak Genel Başkanımızın önderliğinde yerel seçim çalışmalarına başlayarak halkımıza umut olmak zorundayız.

Şu dakikadan itibaren Kurultay çağrısı yapan arkadaşlarımızın bu çağrılarını bir kenara bırakmasını talep ediyorum. Çünkü bu çağrılar partimize ve ülkemize zarar veriyor bize inanmış milyonları umutsuzluğa sevk ediyor.

Biz Karşıyaka olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olarak hedefimizi %75 olarak belirledik ve çalışmalara başlıyoruz.

Tüm üyelerimizi amasız fakatsız ve lakinsiz İlçe Örgütünün etrafında yumruk olmaya ve çalışmalara destek vermeye çağırıyorum."

YORUM EKLE

banner47