CHP'li Kırgöz'den Sahalarda Miting Etkisi

CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz örgüt buluşmasıyla start verdiği seçim çalışmalarını pazarcı esnafıyla bir araya gelerek sürdürdü. Kırgöz, üreten ve hakça bölüşen bir Dikili hedeflediklerini söyledi.

CHP'li Kırgöz'den Sahalarda Miting Etkisi

CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz'ü esnaf ziyareti öncesi CHP Dikili İlçe Başkanlığı önünde yüzlerce vatandaş karşıladı. CHP Dikili İlçe Başkanı Av. Hasan Altıparmak'ın önderliğinde toplanan partililerin yanı sıra Kırgöz'e Dikililer de sahip çıktı. Gövde gösterisine dönen ziyarette zaman zaman yürümekte zorlanan Adil Kırgöz, sevgi seliyle karşılandı. Dikililerin bağrına bastığı isim olan Adil Kırgöz'ün halktan görmüş olduğu büyük ilgi "nereye gitse miting oluyor" söylemlerine neden oldu. Adil Kırgöz'ün bu yoğun temposunda kendisini eşi Nesrin Kırgöz de yalnız bırakmadı.

 ''DERT OLMAYA DEĞİL DERMAN OLMAYA GELİYORUZ''

Pazar esnafıyla bir araya gelen Adil Kırgöz kendilerine hayırlı iş, bereketli kazanç dileklerini iletti. 31 Mart sonrası şeffaf ve hesap veren bir yönetim anlayışıyla esnafın yanında olacağını dile getiren Başkan Adayı Adil Kırgöz, "Yerli üretim ve milli servetimiz olan tarımımızı da tekrardan Dikili'de şaha kaldıracağız. Hem esnafımızı hem de yurttaşlarımızı yerli üretimle kalkındıracağız. Hizmet ederken kimseyi ayrıştırmayacağız. Herkese eşit davranacağınız. Esnafının sorunlarını dinleyen ve çözüm üreten olacağız. Dert olmaya değil, dertlere çare olmaya, derman olmaya geliyoruz. Aynı çatı altında birleştirici bir güç olarak, bir olacağız, biz olacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER