CHP'li Balcı: Urla'da yüzde 65 ile kazanırız!

CHP Urla Belediye Başkan Aday Adayı Nurşen Balcı, yerel seçim yaklalırken iddialı bir çıkış yaptı. Balcı ilçede CHP'nin oy oranının yüzde 65'i bulacağını söyledi.

CHP Urla Belediye Başkan Aday Adayı Nurşen Balcı, Ben TV'de Burak Cilasun'un sunumuyla ekrana gelen Rota Siyaset programına katılarak, adaylık sürecini anlattı.

CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinin yanı sıra, geçmişte çeşitli belediyelerde bürokrat olarak görev aldığının altını çizen Balcı, deneyim ve tecrübelerini Urla için kullanmak istediğini söyledi.

"URLA'YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"

Urla'da oluşturmak istediği yönetim modelinden bahseden Nurşen Balcı, "Urla'yı muhtarlarımızla, halkımızla birlikte yöneteceğiz. Sorunları yerinde ve hızlı bir şekilde çözeceğiz. Belediyecilik, doğumdan ölüme dek bireye hizmet vermektir. Bu nedenle sosyal projelerimiz ve ekonomik projelerimizle birlikte ilçemize hizmet etmek istiyoruz. İlçemizde kısa süreli yaşlı, engelli dinlenme merkezleri ve kreşler olacak. Hastasına bakanlar, küçük çocuğu olanlar sosyal hayata katılabilecek." dedi.

"ÖN SEÇİM OLMASINI İSTERDİM"

Aday adaylığı sürecine de değinen Balcı, "Urla'da gönül isterdi ki ön seçim gerçekleşsin ama olmadı. Genel merkezimiz, halkta karşılığı olan, emek veren isimleri seçecektir. Başarının kadını erkeği olmaz. Nice başarısız olan erkek belediye başkanı var. Onlar cinsiyetiyle değerlendirilmiyor da, kadının başarısı ya da başarısızlığı neden cinsiyet genellemesi yapılsın?" ifadelerini kullandı.

"URLA'DA YÜZDE 65 OYLA KAZANACAĞIZ"

Urla'da CHP'nin oy oranı için iddialı bir çıkış yapan Balcı, "İlçemizde yüzde 65'i bulacağımıza inanıyorum. Partime kişisel oy katabilirim. İnsan ilişkilerim çok iyidir. Zaten CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine 2 dönem üst üste seçilen tek isim olmam da bunun kanıtı niteliğinde. Seçmen, partili olmasa bile insan ilişkisi sayesinde sandıkta oy verebiliyor." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER