CHP'li Akkoyun, Bayraklı için iddialı

CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Tekin Akkoyun, iddialı açıklamalarda bulundu. Akkoyun, "Aday gösterilirsem, fark atarım." dedi.

Ben TV - Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Tekin Akkoyun, Ben TV'de Burak Cilasun'un sunumuyla ekrana gelen Rota Siyaset programına katıldı.

Siyasi yaşamına henüz Bayraklı ilçe olmadan önce Karşıyaka'da başladığını ve çeşitli görevlerde bulunduğunu dile getiren Tekin, o dönemde de sevdasının Bayraklı olduğunun altını çizdi. Daha sonra Kızılay Konak Şubesi Başkanlığı görevini yaptığını dile getiren Tekin, yerel seçimler için de iddialı açıklamalar yaptı.

"ADAYIM ÇÜNKÜ..."

"Bayraklı'da seçimi yüzde yüz alırım" diyen Tekin, neden aday olduğunu da şu sözlerle anlattı:

"İlçemizde elbette tüm adaylarımız değerli arkadaşlarımızdır. Ancak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 'Bana bir oy fazla getirecek aday, benim adayımdır.' demişti. İşte ben de bu sebepten dolayı adayım. Rakibime fark açarım." dedi.

TEKİN'DEN PROJE BOMBARDIMANI

Programda ilçeye dönük projelerinden de bahseden Akkoyun, Bayraklı'da bugün bir yerinde dönüşüm ve trafik sorunumuz var. Trafik sorununun çözümüne mutlaka el atmak gerekiyor. Yerinde dönüşüm yapıp, vatandaşlarımızı sokaklarından, çevrelerinden koparmadan refah seviyelerini yükseltmemiz gerekiyor. Bakın Bayraklı'da sahil şeridimiz Büyükşehir tarafından çok güzel yapıldı ama ulaşmak için tek şansımız Sevgi Yolu sonundaki üst geçitten geçmek. Buraya bir üst geçit yetmez. Mutlaka ikincisi şart. Bununla birlikte denizimiz, Sevgi Yolu ve Smyrna Meydanı'ndaki tarihi alanımızı bir araya getirmemiz ve ilçemize turistik değer katmamız gerekiyor. Adeta bir Eskişehir gibi imar edilebilecek bir bölge burası." dedi.

Bayraklıya yapmak istediklerinden bahsederken engelli vatandaşları da unutmadığını anlatan Akkoyun, engelli vatandaşlara da rahatça spor yapabilecekleri bir alan sözü verdi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER