CHP Karşıyaka'da seçimler ertelendi

CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Yıldırım, geçtiğimiz hafta sonu mahalle delege seçimleri sırasında ilçede yaşanan olaylar sonucu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yeni mahalle delege seçimlerini ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı.

CHP Karşıyaka'da seçimler ertelendi

BEN TV - Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, geçen hafta sonu ilçede gerçekleşen mahalle delege seçimlerinde yaşanan olaylar sonrası, sosyal medya hesabından flşa bir paylaşımda bulundu. Yıldırım; yaşanan olumsuzlukların tekrar yaşanmaması adına, mahalle delege seçimlerinin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

İşte o paylaşım: 

Karşıyaka örgütünün değerli üyeleri dün toplanan yönetim kurulumuzda mahalle kongre delege seçimlerinin tarih yer ve saatleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

Karsıyakamız demokrasinin beşiği olup bu hafta yaşanan olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

Şunun unutulmaması gerekir bizler aynı amaç için çalışan yoldaşlarız. Yarın mahallelerimizde kol kola omuz omuza birlikte mücadele edeceğiz. Bugün farklı renklerde parti içi demokrasi mücadelesinde olanlar yarın aynı renklerde mücadele verebilirler.

Aslolan üyelerin birlikteliği ve kardeşliğidir. Bunun bozulmasına ve bozmaya çalışanlara hep beraber engel olmalıyız.

#TÜMRENKLERBİZİMDİR

Yeni takvim ise şu şekilde:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER